Honda HR-V, CR-V 4x4 dizel otomatik ve Type R’a özel kampanya

Honda’dan HR-V, CR-V 4x4 dizel otomatik ve Type R modellerinde kasım ayına özel kampanya uygulanıyor. CR-V’de taksit öteleme, HR-V’de özel fiyat ve Type R’da sabit kur fırsatları sunuluyor.

Kasım ayında Honda severlere özel ve geniş kapsamlı kampanya hazırlayan Honda, en çok beğenilen modellerinde birbirinden cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri sunuyor. Dünyanın en iyi güç-tüketim oranlı motor-şanzıman kombinasyonuna sahip 4X4 dizel otomatik CR-V modeline sahip olmak için 30 Kasım tarihine kadar kredi kullanacak müşteriler, arzu ederlerse taksit ödemelerine 1 yıl sonra başlayabiliyorlar. Otomotiv dünyasına geri dönüş yapan kompakt SUV’un öncüsü efsanevi HR-V’deyse 87.350 TL’den başlayan fiyatlar bulunuyor. 310 beygirlik güç canavarı Honda Type R’da ise kur 3.10 Euro’ya sabitlendi.

Honda HR-V

Kasım kampanyası ile 87.500 TL’den başlayan fiyata sahip HR-V, tek kapılı bir otomobilin sportif hatlarıyla bir SUV’un kullanışlılığını ve güven veren sağlam yapısını bir arada sunuyor. Yeni Honda HR-V’de 130 bg gücünde 1.5 i-VTEC benzinli ve 120 bg gücünde 1.6 i-DTEC dizel olmak üzere iki farklı motor seçeneği yer alıyor. Her iki motor da 6 ileri manuel şanzımanla donatılıyorken 1.5 i-VTEC motor seçeneği için, sürüş hızına bağlı olarak motoru ideal devirde tutan, sürekli değişken CVT otomatik şanzıman da sunuluyor. HR-V’ye Premium, Elegance veya Executive donanım versiyonlarıyla satın almak mümkün.