Honda Civic RS fiyat ve yakıt tüketimi

2017 Honda Civic RS yakıt tüketimi ve fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor

Honda Civic RS'te olduğu gibi Civic Hatchback'te de 182 beygir gücünde 1.5 litrelik VTEC TURBO motor bulunuyor.  220 Nm maksimum tork değeri sunan bu ünite CVT şanzımanla gücüne güç katıyor. 

0'dan 100 km/s hıza 8.2 saniyede ulaşan ve maksimum 220 km/s maksimum hıza çıkabilen Civic Hatchback, 6.1 lt/100 km'lik ortalama yakıt tüketim verisi sunuyor.

4500 mm uzunluğa sahip olan otomobil, sportif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Honda Civic Hatchback, 100.900 TL'lik fiyat etiketine sahip.

2017 Honda Fiyat Listesi 

Honda Civic RS'te olduğu gibi Civic Hatchback'te de 182 beygir gücünde 1.5 litrelik VTEC TURBO motor görev yapıyor. 220 Nm maksimum tork değeri sunan bu ünite CVT şanzımanla gücünü yere aktarıyor. 

0'dan 100 km/s hıza 8.2 saniyede ulaşan ve maksimum 220 km/s maksimum hıza çıkabilen Civic Hatchback, 6.1 lt/100 km'lik ortalama yakıt tüketim verisi sunuyor.

4500 mm uzunluğa sahip olan otomobil, sportif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Civic Hatchback, 100.900 TL'lik fiyat etiketine sahip.

Honda RS'te olduğu gibi Civic Hatchback'te de 182 beygir gücünde 1.5 litrelik VTEC TURBO motor görev yapıyor. 220 Nm maksimum tork değeri sunan bu ünite CVT şanzımanla gücünü yere aktarıyor. 

0'dan 100 km/s hıza 8.2 saniyede ulaşan ve maksimum 220 km/s maksimum hıza çıkabilen Civic Hatchback, 6.1 lt/100 km'lik ortalama yakıt tüketim verisi sunuyor.

4500 mm uzunluğa sahip olan otomobil, sıportif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Civic Hatchback, 100.900 TL'lik fiyat etiketine sahip.

2017 Honda Civic Fiyat Listesi

Yenilenen Civic’e sportifliğin ve çekiciliğin yeni yüzü diyebilmemizde hiçbir sakınca gözükmüyor. Yenilenen ön ızgara sayesinde insanı büyüleyen yeni Civic Xenon farları ile de göz kamaştırmaya devam ediyor. Ayrıca tasarımı tamamen yeniden düzenlenen jantlar sayesinde yeni Civic sportiflikte sınır tanımıyor. İç mekânı aydınlatan ve ferahlatan sunroof dikkatleri üzerine topluyor.

Dış tasarımda olduğu gibi iç tasarımda da sizi etkileyen yeni Civic sportifliğini yine konuşturmayı becermiş. Ön konsolun değişmesi ile beraber görüş alanının artırılması sayesinde yeni Civic’i ferahlıkta bir tık daha yükseğe taşımakta. Direksiyondan kontrol edilebilir radyo ile sürüş esnasında dikkatinizi dağıtmadan radyo ayarlamalarınız yapabileceksiniz.

2016 honda civic konsol resimleri

Honda Civic Donanımsal Özellikleri

Donanım olarak diğer otomotivlerin çoğunu gerisinde bırakan yeni Civic bakalım hangi kendisinde barındırıyor.

Arka park sensörü,
Far sensörü,
Projektör lensli far sistemi,
Eve geliş/Evden çıkış aydınlatma sistemi,
Anahtarsız giriş sistemi ve motor çalıştırma düğmesi,
Hıza duyarlı müzik sistemi,
Ayarlanabilir hız sabitleyici / limitleyici (Cruise Control / Speed Limiter),
Vites Değiştirme Göstergesi (SIL) ve sayamadığımız daha bir çok özelliği barındırıyor.

2016 Honda Civic Güvenli mi ?

 

Güvenlik konusunda akılda soru işareti bırakmayan yeni Civic güvenlik donanımları olarak şu özelliklere sahip; Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, Yan hava yastıkları, Perde hava yastıkları,  Araç Denge Kontrol Sistemi (VSA), EBD – Elektronik fren gücü dağıtımı, Acil durum fren desteği (Brake Assist), Elektrik Kontrollü Harekete Duyarlı Direksiyon (EPS) ve daha birçok güvenliği üst düzeye taşıyacak özellik.

Yeni Civic ’in kaputunun altında yatan 1,6 motoru sayesinde yüksek hızlara kısa zamanda ulaşarak rakiplerinizi geride bırakın. Performansı üst düzey bir araç yapısına sahip olan yeni Civic ile araçta geçireceğiniz vakit daha kısa ve heyecanlı olacaktır.

2016 honda civic alınır mı

Honda Civic Yakıt Tüketimi Bilgileri

Yeni Civic ‘in Eco özelliği sayesinde LPG/Benzin paketinde şehir içi: 8,9 lt tüketirken şehirler arası: 5,3 lt tüketmektedir. Ortalama 6,7 lt gibi bir yakıt tüketimi rakamına sahip olan yeni Civic sizin de bütçenizin de dostu olacaktır.

Honda Civic Alınır mı ?

Grubunda yine en uygun otomobiller arasında bulunan yeni Civic ulaşımı kolay olan rakamlarla satışa sunulmuştur. Ayrıca yedek parçada da düşük fiyata sahip olan yeni Civic sonradan başınıza işler açmıyorYorum

0 Yorum

Benzer Haberler