Ford’dan Sonbaharda 0 Faiz Kampanyası

Ford, sonbahar kampanyası kapsamında binek ve ticari modellerinde “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimleri sunuyor.

Binek araçlarda 2017 Eylül ayına özel “0 faiz” fırsatları ve cazip teklifler

2017 Eylül ayında devam eden kampanyasıyla müşterilerine binek araçlarda* “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko alınması durumunda 36 bin TL, 15 ay ve yüzde 0 faiz kampanyası sunan Ford, bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyasını sürdürüyor. Ayrıca, 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere de yüzde 1 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Ford Kuga ve Courier Journey modellerinde 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0,99 faizli kredi kampanyası Eylül ayında da devam ederken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilerine ise 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0,95 faiz desteği sunulmaya devam ediyor. Eylül ayı süresince satın alınan tüm Ford Focus, Tourneo Courier ve Transit Courier modellerinde, Eylül ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

Eylül ayında da “Ford Mavi Plan” kampanyası ile Ford C-MAX' e 1099 TL ve Mondeo' ya 1.699 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor.

Ticaride sonbaharı özel avantajlı kampanyalar ve “0 faiz” fırsatı ile karşılıyor

Transit minibüs** modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55 bin TL, 12 Ay, yüzde 0 faiz kampanyasını Eylül ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine için 50 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuyor.

Buna ek olarak, Eylül ayında Ford Transit Minibüs Okul Taşıtı modellerinde 50 Bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası, Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında F Kasko satın alan müşterilere ise 55 bin TL, 18 Ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuluyor.

Connect modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşterilere 30 bin TL, 18 ay, %0 faiz kampanyası sunuluyor. 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere ise yüzde 2 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Ford Custom, Transit, Courier*** ve Ranger modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda ise 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşteriler için 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası sunuluyor.

Ford kampanyaları hakkında detaylı bilgi, Ford Yetkili Satıcılarında ve www.ford.com.tr internet sitesinde.

* 2017 MY Yeni Ford Kuga, 2017 MY Yeni Fiesta, Mustang, Edge, Focus RS, Focus ST, Fiesta ST ve Courier Journey modelleri kampanyaya dahil değildir.

** Koltuksuz minibüs ve okul paketli modelleri kampanyaya dahil değildir.

*** Courier Journey modeli kampanyaya dahil değildir.

2018 Ford EcoSport Özellikleri ve Fiyatı
2018 Makyajlı Ford Mustang 10 ileri otomatik şanzımanla geliyor!
2017 Ford Transit ve Custom’ da Otomatik Vites Müjdesi
Yeni 2017 Ford Tourneo Courier Blackline serisi Fiyat Listesi
Yeni Ford Kuga 1.5 Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Kuga 1.5 dizel otomatik test ve yorum için tıklayınız...
 Ford fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız


Yorum

1 Yorum

Adnan 2017-10-20 22:02:41

Kampanya yok
Benzer Haberler