Ford’dan Aralık’ta ÖTV Farkı ve Kredi Kampanyası

Ford, 31 Aralık’a kadar geçerli olan binek araç satış kampanyası kapsamında kredili veya ÖTV farkı ödemeyeceğiniz peşin ödeme alternatifli özel fırsatlar sunuyor.

Dilerseniz tüm Ford otomobillerde geçerli 24 bin TL, 12 ay ve %0 faiz fırsatından yararlanabilir,

Dilerseniz de Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko'yu da dahil ederek herhangi bir Ford otomobil modeline 28 bin TL, 12 ay ve %0 faiz avantajı ile sahip olabilirsiniz.

Üstelik Ford Mavi Plan fırsatları da devam ediyor.

Kampanya Koşulları:

Belirtilen aylık %0 faiz kampanyası Ford Fiesta, Focus, Mondeo, C-MAX, Kuga modellerinin (Fiesta ST - Focus ST- Focus ST Line, Focus RS, Smax, Galaxy, Edge ve Mustang hariç) satın alımlarda geçerlidir. Kampanya dâhilinde satışı yapılan binek araçlarda 4 yıl veya 100 bin km (hangisi önce dolar ise) üretici güvencesi uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı, kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeler ve ömürlü parçalar kapsam dâhilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

24 bin TL, 12 ay ve %0 faiz için

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24 bin TL tutarlı ve 12 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.000 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 126 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı 0,9773% olmaktadır.

 

28 bin TL, 12 ay ve %0 faiz için

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 28 bin TL tutarlı ve 12 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 2.333 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 147 TL dosya masrafı ve vergiler dâhil edildiğinde Ford Finans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,0814; yıllık toplam maliyet oranı %0,9770 olmaktadır.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler