Ford Yetkili Servisi Kış Kampanyası

Ford Yetkili Servisleri 31 Aralık’a kadar ücretsiz kış kontrollerinden, 239 TL üzeri işlemlerde ücretsiz polarlı ve buz kazıyıcılı oto bakım setlerine, 4 al 3 öde lastik kampanyalarından, akü ve sileceklerde avantajlı fiyatlara kadar uzanan fırsatlar sunuyor.

Ford müşteri kartı FordLife Card, tüm Ford sahiplerini kışa hazırlıyor. 31 Aralık’a kadar geçerli olacak kış kampanyasında Ford sahipleri, araçlarının kış kontrollerini ücretsiz yaptırabilecek, KDV dâhil 239 TL üzeri tüm işlemlerde ise polarlı ve buz kazıyıcılı kışlık oto bakım setine ücretsiz sahip olabilecek.

Kampanya kapsamında Ford Yetkili Servisleri’nden alınan lastiklerde uygun fırsatlar sunuluyor. Pirelli markasında 4 al, 3 öde avantajı bulunurken Continental, Goodyear ve Michelin marka lastiklerde “KDV Bizden” kampanyası bulunuyor. Ayrıca aküler ve Motorcraft marka silecekler de tüm Ford sahiplerine avantajlı fiyatlarla sunuluyor.31 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada anlaşmalı kredi kartlarına taksit fırsatları da bulunuyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler