Fiat yeni kampanya... Egea, Doblo, Fiorino, Liena 2016-04-21

Nisan ayında Fiat, cazip ödeme ve satın alma koşullarıyla ön plana çıkıyor.

Nisan ayında Fiat, cazip ödeme ve satın alma koşullarıyla ön plana çıkıyor. Yeni bir otomobile sahip olmak isteyenlere 30 bin TL’ye varan 0 faizli kredi imkanı sunulurken; kampanyada ayrıca 5 bin TL’ye varan indirim ayrıcalıkları da sunuyor. Fiat Egea, Linea, tüm 500 Ailesi, Doblo ve Fiorino Panorama modelleri için 15 bin TL’ye 15 ay vadeli ve 0 faizli kredi imkânı sunan Fiat, daha uzun vade ve daha az peşinat ödemek isteyen müşteriler için ise yüzde 1.09 sabit faizli kredi fırsatı sağlıyor. 

EGEA İÇİN ÖZEL FİYAT

Fiat Egea Sedan, nisan ayına özel 50 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikat çekerken, Egea’nın tam otomatik vitesli 1.6 E-Torq benzinli versiyonu ise 60.900 TL’ye satışta sunuluyor. Fiat Panda modeli ise 41 bin 900 TL’lik anahtar teslim başlangıç fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Fiat Linea ise 45 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Fiorino liderlikte kararlı

Tofaş bursa fabrikasında üretilen ve önümüzdeki günlerde 1 milyon adet bandını aşarak yeni bir rekor kıracak Fiorino yenilendi. Binek ve ticari versiyonları bulunan aracın fiyatı 39.400 TL’den başlıyor. Egea ve Doblo dışında Tofaş fabrikanın en önemli modellerinden olan Fiorino da geçirdiği yenilenme operasyonunun ardından satışa sunuldu. İlk tanıtıldığı 2007 yılından günümüze kadar toplam 1 milyon adetlik üretim rekoruna yaklaşan modelden, ülkemiz yollarından 200 bin adetten fazla dolaşıyor.  Yeni Fiorino ile bu sınıftaki liderliklerinin devam edeceğini açıklayan Fiat İş Birimi  Direktörü Altan Aytaç, “Fiorino, Doblo ile birlikte Fiat markasının hafif ticari araç pazarında yıllardır süren liderliğini pekiştiren model oldu. Hafif ticari araç pazarının toplamına baktığımızda Fiat markası olarak son 7 yıldır yüzde 25’in üzerinde pazar payına sahibiz. Bu yıl da Mini Van segmentinde en az yüzde 40’lık pazar payı elde etmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler