Fiat 124 Spider İstanbul Autoshow’ da Satışa Sunulacak!

Popüler “roadster” modellerinden Fiat 124 Spider, yeni nesli ile İstanbul Autoshow 2017’ de otomobilseverlerin karşısına çıkıyor. Fuarla birlikte satışına başlanacak olan Fiat 124 Spider, hem manuel hem de otomatik şanzıman seçeneğine sahip olarak 1.4 lt. 140 HP benzinli motorla otomotiv tutkunlarının beğenisine sunulacak. Arkadan itişli yeni Fiat 124 Spider 2017, gerek göz alıcı “roadster” tasarımı gerekse güçlü teknik altyapısıyla ilk neslin başarısını daha da yukarılara taşımayı hedefliyor.

Fiat,  yeni kasa 124 Spider modelini Türkiye’de ilk kez sergilemeye hazırlanıyor. Üretim, ihracat ve satış şampiyonu Fiat Egea Ailesi’ nin yanı sıra tüm 500 Ailesi’ nin de yer alacağı fuarda İtalyan markanın en önemli yeniliğini temsil eden Fiat 124 Spider, fuarla birlikte Türkiye’de satışa sunulacak. Fiat 124 Spider 2017, otomotiv tarihinin tartışmasız bir efsanesinin modern uyarlaması olarak ülkemizin en önemli otomobil fuarında ziyaretçilerin ilgi odağı olacak.

Köklerden gelen güçlü tasarım

2017 Fiat 124 Spider,  petek tasarımlı altıgen üst ızgarası, motor kaputu üzerindeki güçlü çizgileri ve yatay şekilde tasarlanan arka farları gibi özellikleriyle ilk jenerasyon Spider modelinin güncel bir uyarlaması olduğunu ilk bakışta belli ediyor. LED teknolojili ön ve arka aydınlatma gruplarının tasarım çizgileri ise aracın güçlü profiline ve dinamik görünümüne katkıda bulunuyor.

Yeni Fiat 124 Spider 2017, çift çıkışlı egzoz sistemi, alüminyum gri rengindeki takla barları ve ön cam çerçevesi, marşpiyelleri ve kapı kollarıyla da fark yaratan bir tasarım yapısına sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Fiat Egea Sedan 2017 Nisan ayı kampanyası –Fiyat Listesi
2017 Fiat 500X dizel otomatik fiyatı ve özellikleri
Fiat Egea Sedan 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası
2017 Fiat Egea SW Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri
Fiat fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler