DS 7 Crossback Cenevre Otomobil Fuarı'nda

Fransız zarafetini ve avant-garde tasarım anlayışını eşsiz müşteri programlarıyla buluşturan DS Automobiles, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda DS 7 CROSSBACK’in dünya tanıtımını gerçekleştiriyor.

Tüm dünyada her geçen gün ağırlığı artan SUV segmentinde yer alacak olan yeni DS 7 CROSSBACK, kişiye özel bir deneyim sunmak için beş farklı iç mekan ambiyansından “İnci Dikiş” döşemelerine, “Hipnotik Etki”si hemen farkedilen DS ACTIVE LED VISION far grubundan, otonom sürüşe giden yolda önemli bir adım olan DS CONNECTED PILOT’a kadar birçok üst sınıf özelliği aynı anda sunuyor.

Yeni DS 7 CROSSBACK’te ayrıca, 1955 yılında satışa sunulan ilk DS modelinden itibaren kullanılmaya başlanan ve markanın alametifarikası haline gelen hidropnömatik süspansiyon sisteminden esinlenilerek tasarlanan DS ACTIVE SCAN SUSPENSION sistemi yer alıyor. Bu son teknoloji yenilikçi sistem, yoldaki yükseklik ve çukurları kamera ile tespit ederek, sürekli olarak amortisörlerin hareketlerini en konforlu sürüşü sağlayacak şekilde ayarlıyor.

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtımı yapılacak olan DS 7 CROSSBACK’te sunulacak motor seçeneklerinden bir tanesi benzinli-hibrid bir güç ünitesi olacak. 200 beygirlik benzinli motor ve iki elektrikli motor (Her biri 80kW/109 bg) toplamında yaklaşık 300 beygirlik bir sistem gücü oluşturuluyor.

Yeni DS 4, DS 4 Crossback Özellikleri ve Fiyatı için tıklayınız...
Makyajlı DS5 dizel otomatik fiyatı ve özellikleri için tıklayınız...


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler