Citroen'in Ticari Araçlarında Fırsatlar

Citroen'de Mayıs ayında kampanya sunan firmalar arasında. Ayrıca fırsatlar ticari araçlar için de mevcut. Bunlardan ilki olan Berlingo Maxi Panelvan her ihtiyacı karşılamaya yönelik araçlardan. Geniş yan sürgülü kapısı ve asimetrik 180° açılabilen asimetrik arka yük kapısı sayesinde optimum bir yükleme hacmine sahip olan aracın 2018 model örnekleri 71.800 TL'den başlıyor.

Arabayı binek olarak kullanacak müşteriler için daha uygun olan Berlingo Combi, İdeal boyutuyla kendi sınıfında çok başarılı konfor ve çok yönlü bir kullanım sunuyor. Ön tarafta, otomobilin genişliği boyunca uzanan tavan rafı büyük bir eşya saklama hacmi sağlıyor. Arkada, kabinden erişilen tavan bagajı, 60 litrelik ek eşya saklama kapasitesi sunuyor. 2018 model Berlingo Combi’ye ayda 1.250 TL’den başlayan ödemelerle sahip olunabiliyor. Model ise 76.200 TL'den başlayan fiyatlarla.

Jumpy Panelvan, Space ve Space Tourer 8+1, segmentteki en az yakıt tüketimi ve emisyon değerlerine sahip araçlardan ikinci ve bununla beraber çok uygun işletim maliyetleri sağlıyor. Jumpy'nin Panelvan seçeneği Euro 6 normlarını karşılayan BlueHDi motor, 6 ileri manuel şanzıman ile beraber sunuluyor. Jumpy Panelvan, 6.1 metreküplük yükleme hacmini, standart olarak sunulan MODUWORK özelliklerine sahip koltukları sayesinde 6.6 metreküpe çıkartabiliyor. 1.434 kg’lık taşıma kapasitesine sahip olan Jumpy, 4.026 metreye kadar çıkartılabilen kargo uzunluğuyla büyük ebatlı yükleri kolaylıkla taşıma imkanına sahip.

8+1 yolcu taşıma kapasitesi olan Jumpy Space ve Spacetourer‘da ise kalabalık aileler için Citroën’in geleneksel konforu, 5 yıldızlı güvenlik anlayışıyla bir araya getirildi. Citroen Advanced Comfort üretim programı kapsamında tamamen yeni bir tasarımla Jumpy Space ve SpaceTourer 8+1, segmentlerinde en yüksek konforu sunma iddiasını taşıyor. 2018 model Jumpy Panelvan’ın fiyatı 98.500 TL’den, 2018 model Jumpy Space 8+1 122.000 TL’den, 2018 model Jumpy SpaceTourer 8+1 ise 131.100 TL’den başlıyan fiyatlarla.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler