Citroen Ekim Ayı Kampanyası

Citroën, Ekim ayı kampanyası dahilinde binek modellerinde 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faize varan, ticari modellerinde de 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faize uzanan çok cazip fırsatlar sunuyor.

Citroën C4 Cactus modelinde 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz kredi kampanyasından yararlanmak istemeyenler için, anahtar teslimde sunulan 5.800 TL’ye varan indirime ek olarak 5 bin TL’lik ekstra indirimini de Ekim ayında Citroën Showroom’larında sunuyor.

Kampanya dahilinde Citroën C1, C3, C4, C4 Picasso, Grand C4 Picasso modellerinde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz, C-Elysée, Nemo Combi, Nemo Combi Plus ve Nemo Panelvan modellerinde ise 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizle satış imkanı sunuluyor. Berlingo Combi, Berlingo Panelvan Maxi modelleri de 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizle Ekim ayında Citroën bayilerinde yer alacak.

Yakıt verimliliği, yüksek performansları ve çevreci özelliklerini hem benzinli hem de dizel motorlarıyla üstün konfor özellikleriyle birleştiren Citroën modellerinde avantajlar Ekim ayında da devam ediyor.

Citroën C4 Cactus modelinde 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz veya 5 bin TL indirim

Citroën’in, tüm binek ve ticari modellerinde Ekim ayı boyunca kampanya rüzgarı esecek. Kampanya dahilinde Citroën C1, C3, C4 (1.6 HDi Easy hariç), C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerinde 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz, C-Elysée (1.6 HDi Attraction hariç), Nemo Combi, Nemo Combi Plus ve Nemo Panelvan modellerinde ise 30 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizle satış imkanı sunuluyor. Berlingo Combi, Berlingo Panelvan Maxi modelleri de 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0,89 faizle Ekim ayında Citroën bayilerinde yer alacak. Ayrıca, C4 Cactus modelinde 40 bin TL’ye 20 ay yüzde 0 faiz kullanmak istemeyenler için 5 bin TL’lik ek indirim seçeneği de Ekim ayı içinde geçerli olacak. C4 Cactus Shine ve C4 Cactus Shine Rip Curl versiyonlarında ayrıca “Cam Tavan indirimi” sunuluyor.

2016 Citroën C4 Cactus, tüm araç fonksiyonlarını tek noktadan yapabilme kolaylığını sağlayan 7’’ dokunmatik ekranı, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla da kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor. Citroën’e özel, yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavan sayesinde, aracın içine devamlı filtrelenmiş bir ışık girişi sağlanıyor. Filtrelenmiş koruması sayesinde panoramik cam tavan yazın yolcularını UV ışınlarından koruyor ve sıcaklığı asgariye indiriyor. Kışın ise üst düzey termik izolasyonu sayesinde sıcaklığın korunmasını sağlıyor. C4 Cactus’ün başlangıç fiyatı 64.250 TL.

2016 Citroën C4 Picasso: 7’’ dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir 12’’ HD panoramik gösterge ekranı ile teknolojiyi zirveye taşıyan C4 Picasso, etkileyici tasarımı ve yüksek donanım özellikleri ile fark yaratıyor. C4 Picasso tüm özelliklerinin yanı sıra yeni nesil yüksek verimli BlueHDi motor seçenekleri ve yeni EAT6 tam otomatik şanzımanıyla öne çıkıyor. C4 Picasso, panoramik ön camı ve onun uzantısı olan cam tavanı ile seyahat etmenin ötesinde araçta geçirdiğiniz her anınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. 7 kişilik oturma kapasitesiyle geniş ailelerin tercihi olan Grand C4 Picasso’da da kampanya uygulanıyor. C4 Picasso ve Grand C4 Picasso modellerindeki indirimler 13.800 TL’yi buluyor.