Cenevre Otomobil Fuarı’nda İlk Türk İç Tasarım Firması!

Başta otomotiv sektöründe olmak üzere, tekne ve uçak içi lüks tasarımında da dünyanın önde gelen markalarından olan Okçu, 87. Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’na katılan ilk Türk iç tasarım firması unvanıyla İsviçre’de boy göstermeye hazırlanıyor.

Mercedes-Benz’in lüks tasarım alanında, küresel anlamda resmi iş ortağı olarak kırka yakın ülkeye ihracat yapan Okçu, fuarda yeni Mercedes-Benz V Serisi üzerinde ​tamamen el işçiliği ile hayata geçirdiği lüks araç içi tasarımını ziyaretçilerin beğenisine ​ilk kez ​​sunacak. Monako ve Dubai fuarlarına ​ her sene katılan ve uluslararası arenada katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Okçu, ​ ​7-19 Martta İsviçre’nin Cenevre şehrinde yapılacak olan dünyanın en prestijli otomobil fuarlarından Cenevre Otomobil Fuarı’nda Mercedes V Serisi özel iç tasarımının ilk tanıtımını yapacak.

Lüks ve Konfor Araçlarda Hayat Buluyor

1951 yılından bugüne araç içi lüks tasarımlara imza atan, Türkiye’nin alanında zirvedeki markası Okçu, günümüzde dünyanın sayılı firmaları arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyor. Okçu, kişiye özel olarak tasarladığı araçlarında kaliteyi ve teknolojiyi, ​3 bin 550 saat süren kusursuz el işçiliğiyle birleştirip kullanıcılarına evindeymiş hissi yaşatacak ​ mükemmel konforu sunuyor. Yalnızca otomotiv sektörü için değil uçak ve tekneler için de lüks iç tasarımlar yapan Okçu, aynı zamanda Mercedes-Benz’in lüks tasarımdaki ​ dünya genelindeki resmi iş ortağı olarak kırka yakın ülkeye seri üretim ihracatı da gerçekleştiriyor. Okçu’nun ​ ArGe departmanı tarafından özel olarak yazılmış aplikasyonlar sayesinde ​ akıllı telefon ve ​ tabletler üzerinden araç içindeki tüm özellikler tek bir dokunuşla ​ devreye girebiliyor. ​ Böylece araca özel yazılmış aplikasyonun yüklendiği tablet üzerinden, sürücü kabiniyle bulunduğunuz kabini dev bir ekranla ayırıp, sevdiğiniz bir filmi izleyebiliyor, bir yorgunluk kahvesi yapıp, ayaklarınızı uzattığınız koltuğunuzda günün stresini atmanıza yardımcı olacak nefis bir masaja kendinizi bırakmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler