Bu Modelden Dünyada Sadece 1 Tane Olacak!

İtalya merkezli Ferrari, dünyada yalnızca 1 tane olacak SP38 modelini tanıtacağını açıkladı.

İtalya merkezli Ferrari, dünyada yalnızca 1 tane olacak SP38 modelini tanıtacağını duyurdu. Kısa bir süre içerisinde lansmanı yapılması beklenen Ferrari SP38'den yalnızca bir tane üretilecekmiş. Ferrari'nin yalnızca bir tane üretilecek olan bu aracı 26 Mayıs'ta tüm dünyaya tanıtılması planlanmakta.

SP38 modeli, şirkete büyük bir ilgi duyan müşteriler için özel olarak üretildi. SP38'den tıpkı F12 TRS, 458 MM Speciale gibi yalnızca bir tane bulunacak.  488 GTB'lik araç şasisi ve şanzımana sahip.  Klasik bir Ferrari olmayacak bu araçta Ferrari'nin tüm esintilerine sahip.

F40'tan oldukça esinlendiği gözlenen bu modelde 3 katmanlı metalik bir tasarıma sahip. Ferrari SP38'in ön farları klasik bir Ferrari far tasarımından farklı olmasıyla, aracın hemen dikkatleri üzerine çekmesini sağlamakat. Ferrari henüz bu aracın iç görsellerini paylaşmadı. Ancak iç kısımdaki mobilyaların tamamen el işçiliğinden yapıldığını belirtti. Ferrari SP38'in Concorso d’Eleganza Villa d’Este adlı etkinlikte tanıtılması beklenmekte.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler