Borusan Oto’dan 2. El BMW 5-Serisi Sıfır Faiz Kampanyası 2016-07-27

Borusan Oto kullanılmış BMW 2. el araçlarda 60 bin TL’ye 0 Faizli Kampanya fırsatı sunuyor.

Borusan Oto, ikinci el kullanılmış otoda cazip kampanyalara devam ediyor. Temmuz ayı kampanyası dahilinde Borusan Oto şubelerinde, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış ikinci el BMW 5 Serisi modellerinde 60 bin TL’ye varan 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkânı ile kredi fırsatları sunuluyor. Diğer BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillere ise 40 bin TL’ye varan 12 ay vadeyle 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.

BMW markasının satış ve satış sonrasını hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Otomotiv, kullanılmış otoda 0 faizli krediyle satın alma imkânı sunuyor. Lüks sınıf kullanılmış oto satışlarında önemli başarılara imza atan Borusan Oto’nun kampanyasında, BMW Premium Selection otomobillerde 40.000 TL’ye kadar kredi kullanımında 12 aya varan vade ve sıfır faiz fırsatı bulunuyor. Temmuz ayı sonuna kadar kullanılmış BMW 5 Serisi araçlarda ise 12 ay varan vade ve 0 faiz fırsatıyla 60.000 TL’ye kadar kredi kullanma ayrıcalığı sağlanıyor.

24 ay garantili satış

BMW Premium Selection sertifikalı otomobiller 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, %100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Ayrıca 7 Gün/500 km içerisinde değişim garantisi veriliyor. Borusan Oto, www.borusanoto.com web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler