BMW M Patronu CSL Modellerinin Dönüşünü Onayladı

Yeni bir BMW CSL modeli hakkındaki söylentiler yıllardır dönüyor ancak BMW M patronu Frank Van Meel nihayet gerçekleşeceğini doğruladı.

Road&Track dergisi ile konuşan Van Meel, Coupe Sport Light lakabının yakın zamanda BMW M4 GTS' de kullanılan GTS adının yerini alacağını söyledi. Executive versiyonunun ise şirketin "en iyi yol aracı" olarak görev yapacağını ekledi.

BMW CSL modellerinde "aynı zamanda bir pist aracı ama dört koltuklu" mottosu ile konfora daha fazla önem verilecek. BMW CS modelleri, her zamanki M ve M Competition Paketi araçlarının üzerinde konumlanmaya devam edecek.

Van Meel hangi araçların CSL formunu alacağını söylemedi ancak BMW X5 M versiyonunun asla olmayacağını doğruladı. Görünüşe göre Van Meel CSL sedan versiyonlara yeşil ışık yaktı ve bu BMW M3 ve M5' in CSL versiyonları için bir umut ışığı olarak görülebilir.

Henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak CSL projesi, BMW M2 Coupe' nin yüksek performanslı bir versiyonunda nispeten kısa bir süre içerisinde geri dönebilir.

İşte Yeni Kasa 2018 BMW X3 - Fiyatı Ne Olur?
Yeni Kasa BMW 5 Serisi 2017 Fiyat Listesi- 540i ve 530d eklendi
2017 Yeni BMW 520d test sürüşü ve yorum
İşte Yeni 2018 BMW X4 – Fiyatı ne olur?
Yeni BMW 318d 2017 Türkiye Fiyat Listesi
Yeni BMW 725d Türkiye’de – BMW 7 Serisi 2017 Fiyat Listesi
2017 Yeni kasa BMW 5 Serisi 2017 inceleme, test ve yorum için tıklayınız..
BMW fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler