BMW 7 Serisi Edition 40 Jahre-40. Yıl versiyonu tanıtıldı

200 örneği bulunacak olan BMW 7 Serisi Edition 40 Jahre-40. Yıl versiyonu M aero paketine sahip olacak.

5 ve 3 Serisi modellerinde olduğu gibi BMW, amiral gemisi 7 Serisi' nin de doğum gününü özel bir versiyonla kutluyor. Kırkıncı yaşını kutlayan otomobilde sunulan sınırlı üretim model kısa ve uzun aks mesafeli iki veya dört tekerlekten çekişli seçeneklerle alınabildiği gibi kaput altında 6, 8 veya V12 motorlar da bulunabilecek. Ayrıca isteyenler aracı hibrit olarak da alabilecek.

BMW 7 Serisi' nin 1977 yılından beri üretildiği Almanya Dingolfing fabrikasından 200 adet özel üretim araç çıkacak. Peki bu otomobili özel yapan nedir? Dışarıdan bakıldığında, aracın Frozen Silver isimli mat gümüş renkle alınabileceğini söyleyebiliriz. Bu renge iki farklı aksesuar rengi de eşlik edecek. Bütün bu renkler BMW Individual listesinden seçilirken modellerin tamamında M aerodinamik paketi ve Shadow Line isimli parlak siyah süslemelere sahip paket bulunacak. 20 inç çaplı jantlar, B sütunu ve kapı eşiklerinde bulunan özel logolar görünüm farklılıklarını tamamlıyor.

İç mekâna baktığımızda farklılıkların devam ettiği görülüyor. BMW 7 Serisi Edition 40 Jahre bu bölümde iki farklı tam deri kombinasyonu sunuyor. Hangi kombinasyon tercih edilirse edilsin otomobilin tavan iç kaplaması açık renkli Alcantara oluyor. Beyaz yastıklar ve özel logolar bu otomobilin normal bir BMW 7 Serisi olmadığını gösteriyor. Açık renkli paspaslar da donanıma eklenirken seçilen iç renk tercihine göre piyano siyahı veya standart ahşap kaplamalar donanımda yer alacak.

Müşteriler bu otomobili daha da özel bir hale getirmek için BMW' nin diğer 7 Serisi modellerinde sunduğu özel donanımları opsiyonel olarak satın alabilecek. Bunların arasında panoramik cam tavan, arka koltuklar için eğlence sistemi ve elektrikli olarak ayarlanabilen arka koltuklar yer alıyor.

BMW 7 Serisi Edition 40 Jahre-40. Yıl fiyatı henüz açıklanmadı. Model Eylül ayında düzenlenecek olan Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergilendikten sonra Ekim'de satışa çıkacak.

İşte Yeni Kasa 2018 BMW X3 - Fiyatı Ne Olur?
Yeni Kasa BMW 5 Serisi 2017 Fiyat Listesi- 540i ve 530d eklendi
2017 Yeni BMW 520d test sürüşü ve yorum
İşte Yeni 2018 BMW X4 – Fiyatı ne olur?
Yeni BMW 318d 2017 Türkiye Fiyat Listesi
Yeni BMW 725d Türkiye’de – BMW 7 Serisi 2017 Fiyat Listesi
2017 Yeni kasa BMW 5 Serisi 2017 inceleme, test ve yorum için tıklayınız..
BMW fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler