BMW 1 Sedan sahneye çıkıyor... İşte özellikleri

BMW ailesinin en küçüğü olan 1 Serisi üzerinde büyük değişiklikler yapılarak sedan versiyonuyla üretime hazırlandığı belirtiliyor.

BMW ailesinin en küçüğü olan 1 Serisi üzerinde büyük değişiklikler yapılarak sedan versiyonuyla üretime hazırlandığı belirtiliyor. 20 inçlik jantlara ve sportif bir ön tasarıma sahip olan konsept modelin ikiz böbrek ızgarası, hava girişleri ve LED farları markanın sön dönem tasarım felsefesinden izler taşıyor. 

 

Kabin tasarımında alüminyum ve ahşap malzemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı görülüyor. Nappa deri koltuklar, 8.8 inç büyüklüğündeki ekran, heads-up ekranı ve turuncu renkli ışıklandırma  aracın iç mekanında en fazla dikkat çeken noktalar arasında yer alıyor.

Arka tarafta iki kişilik bir oturma alanına yer verilirken, arkadaki yolcular için özel olarak ayarlayabilecekleri klima kontrolleri bulunuyor.

BMW 1 Sedan modelinde mevcut BMW 1 serisinde olduğu gibi 3 ve 4 silindirli motor seçeneklerinin yer alması planlanırken, aracın önden çekişli olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Yüksek performanslı motorlarda dört tekerlekten çekiş sisteminin de sunulması beklentiler arasında yer alıyor. Yeni BMW 1 Sedan'ın 2017 yılında piyasaya çıkması planlanıyor.

 

 

 

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler