Audi RS Q3 394 HP Test Ediliyor

Audi aylardır 2019 Q3'ü test ediyor ve şimdi SQ3 için testleri başlattı.

Nürburgring pistinde testlere tabi tutulan performans odaklı model,revize edilmiş bir ızgara ve sportif hava girişleri içeren bir ön bölüme sahip.Prototip ayrıca bir beefier fren sistemi ve beş kollu alaşım jantlar ile donatılmış.Crossover aynı zamanda dört çıkışlı bir egzoz sistemi ile varacak.

Kabin fotoğrafları henüz yayınlanmadı ancak muhtemelen standart model ile aynı kabin tasarımı kullanılacak.Yeni bir  direksiyon simidi, bir dijital gösterge kümesi ve gelişmiş bir bilgi-eğlence sistemi kabinin yenilikleri arasında yer alacak.Sürücüler ayrıca yeni bir anahtar sistemi, metalik aksanlar ve yeni sürücü destek sistemleri ile tanışacakmış.

Kaputunun altında muhtemelen 306 hp’ lik 380 nm tork üreten 2.0 litrelik dört silindirli ünite yer alıyor. Bu ünite büyük olasılıkla yedi vitesli bir S tronic şanzıman ve bir quattro dört tekerlekten çekiş sistemi ile değerlendirilecek. Teknik özellikler konusunda henüz bir açıklama yok ancak büyük ihtimalle maksimum 250 km/s hız yapılabilecek ve 0-100 km/s hıza 4.6 saniyede çıkabilecek. Tahminlere göre yeni RS Q3, 394 hp güç ve 480 nm tork üreten bir 2.5 litrelik motor ile gelecek. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler