Alfa Romeo Giulietta 2016 Kampanyası

Alfa Romeo’nun popüler hatchback’i modeli Alfa Romeo Giulietta, 2016 Ocak ayı kampanyası kapsamında cazip avantajlarla Alfa Romeo yetkili satış bayilerinde.

Alfa Romeo Giulietta, Ocak ayında 40.000 TL’ye 18 ay vade ve %0 faiz* avantajı, 2.500 TL takas desteği ve 72.800 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’larda satışa sunuluyor.

Guilietta’da ön plana çıkan DNA özelliği, farklı sürüş stillerine veya farklı yol koşullarına dayanarak üç farklı modda araç performansını kişiselleştiren bir aygıttır: Bu modlar Dynamic (D), Normal (N) ve All Weather (A).DNA, sürücüye kendi isteğine göre sadece vites kolunun önünde yer alan selektörü hareket ettirerek bu üç moddan birini seçme olanağı sağlar sağlar.

Alfa Romeo Giulietta Kampanya Bilgisi:

* %0 faiz oranı için tacirlerde aylık maliyet %0.18 yıllık maliyet %2.24; hususi kullandırımda aylık maliyet %0.06; yıllık maliyet %0.67’dir. Tacirlerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere yasal vergiler dahil 690 TL, hususi kullandırımlı kredilerde bir defaya mahsus ve peşin olmak üzere, istihbarat ücreti olarak kredi tutarının %0,5’i (200 TL) + BSMV (Kredi Tahsis Ücretinin %5’i; 10 TL) alınır. İlanda belirtilen kampanya koşulları Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin onayı ile geçerlilik kazanır. Jeep ve Koç Fiat Kredi’nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 4-31 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler