Alfa Romeo Giulia 2017 Türkiye Fiyat Listesi ve Özellikleri

Alfa Romeo Giulia 2017 fiyat listesi GIULIA 2.0 200hp SUPER RWD BENZİNLİ AT modelinin 320 bin TL’lik fiyat etiketi ile başlıyor. 2017 Alfa Romeo Giulia ve Giulia Quadrifoglio özellikleri ve fiyat listesi…

Yeni Alfa Romeo Giulia’da sadelik, şekil dengesi ve uyumlu yüzeyler ile eşsiz ve dikkat çekici görünüşü ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda hem güzel hem de işlevsel: Dengeli ağırlık dağılımı ve arkadan itiş özelliği ile iki aks arasında yer alan motoru ve mekanizması tüm gücünü yola yansıtmasını sağlıyor.

Alfa Romeo Giulia’nın kabini sürücü odaklı tasarlanmış olsa da tüm yolcular konfor ve emniyet içinde seyahat ediyor. Sade ve temel tasarımı, sürücüyü hareketin merkezine yerleştiriyor. Giulia’nın kabini, malzeme kombinasyonlarıyla göz alıcı: Gerçek ahşap, doğal ceviz ya da meşe yüzeyler, napa deri koltuklar. Tüm malzemeler Giulia’nın kişiliğiyle tam uyum içinde olacak şekilde seçilmiş ve sadece İtalyan tarzının sağlayabileceği şekilde son haline getirilmiş. Alfa Romeo Giulia, tüm duyulara hitap eden heyecanlı bir deneyim sunuyor.

Alfa Romeo Giulia ile sürücüsünün arasındaki bağ sınır tanımıyor. Bunu da kabin teknolojisi mümkün kılıyor: Kabin teknolojisi Döner Pad kumandalı yeni nesil bilgi-eğlence sistemi, DAB radyo, üç boyutlu yüksek çözünürlüklü haritaları bulunan Alfa™ Connect 3D Nav, 8,8” orta ekran ve 7” TFT ekran içeriyor.

Yeni Alfa™ DNA’sı sayesinde Giulia, dinamik tepkileri çeşitlendirebilir, bunları sürüş tarzınıza ve seyir koşullarınıza göre özelleştirebilir.

Dinamik (Dynamic): Performansı ve hassaslığı artırır. Direksiyon keskinleşir, frenler hassaslaşır ve elektronik kontrol sistemleri sportif bir sürüşe olanak tanır.

Doğal (Natural): Şehir sokakları ve otobanlar için idealdir. Dinamik davranış, konfor ve verimliliğe göre ayarlanır.

Gelişmiş Verimlilik (Advanced Effeciency): Enerji tasarrufunu en yüksek seviyeye çıkarmanızı ve salınım seviyelerini en düşük seviyeye indirmenizi sağlayan yeni mod.

Alfa™ DNA, Alfa™ varsa Aktif Süspansiyon ile de etkileşime girer: Amortisörler istenen sürüş tarzına adapte olarak sportif bir sürüş için sertleşir ya da daha konforlu bir sürüş için yumuşar.

Alfa Romeo Giulia’nın her bir ayrıntısı verimlilik açısından da en iyi performansı sağlayacak şekilde tasarlanmış. Hepsi turbo-şarj özelliğine sahip olan ve tamamen alüminyumdan yapılan motorlar, benzeri görülmemiş dengede bir güçle çevreye saygı gösteriyor. 2.0 litrelik benzinli motorun 200 ve 280 beygir gücü var ve her ikisi de 8 vitesli otomatik şanzıman seçenekleri sunuyor.

Yeni Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio’nun kalbinde ise 2,9 litrelik V6 bi-turbo motor yatıyor. Bu motor 2500 ile 6500 devir arasında 510 beygir – 600 Nm tork gücü üretiyor. Bu yeni motor Ferrari ile yakın bir iş birliği içinde geliştirilmiş. Tamamen alüminyum malzeme ile yapılan motor, son derece güçlü ama son derece hafif.

Alfa Romeo Giulia 2017 Fiyat Listesi:

ModelFiyat
GIULIA 2.0 200hp SUPER RWD BENZİNLİ AT320.000 TL
GIULIA 2.0 280hp VELOCE AWD BENZİNLİ AT380.000 TL
GIULIA 2.9 510hp QV RWD BENZİNLİ AT780.000 TL
 Alfa Romeo fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

1 Yorum

MERT 2017-07-21 11:06:53

SAYIN SEVER BEN MERT BU ARABAYI COK GÜZEL YAPMIŞSINIZ İYİ VEYA BİRAZ DAHA FİYATI DÜŞERSENİZ COK RAHAT OLACAK
Benzer Haberler