Adana'dan Yeni 2017 Volvo S90 geçti

Yeni Volvo S90 Adna'da görücüye çıktı

Bir oteldeki etkinlikte, Volvo'nun premium sedan segmenti olarak piyasaya sunduğu S90 modelinin tanıtımının yanı sıra davetlilerce aracın sanal test sürüşü de yapıldı.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün de katıldığı lansmanda, eylül ayı itibarıyla Türkiye'de satışa sunulacak S90'ın ön siparişleri de alındı.

Volvo S90 Fiyatı

Tanıtıldığı ilk günden beri merakla beklenilen Volvo S90 modelinin fiyatları ilk olarak Fransa'da belli oldu. Resmi olarak açıklanan fiyat listesinde aracın 41 bin 700 Euro'dan başlayıp 71 bin 570 Euro'ya kadar yükseldiği görülüyor.

Tasarım, performans, sağlamlık, teknoloji, konfor ve daha birçok konuda rakiplerini geri planda bırakabilecek özelliklere sahip olan 2016 Volvo S90 modelinin dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça büyük bir ilgi göreceği tahmin ediliyor. 

 
Bilindiği üzere Volvo S90 modeli zengin motor ve şanzıman seçeneklerinin yanı sıra 3 farklı donanım paketiyle satın alınabilecek. Henüz aracın ülkemize ne zaman geleceği ve satışlarının ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor.

Yeni Volvo S90 Fiyatları

41 bin 700 Euro başlangıç fiyatına sahip olan 2016 Volvo S90 modeli motor seçeneği, donanım tercihleri ve şanzıman tiplerine göre farklılık gösterebilirken 71 bin 570 Euro seviyesine kadar çıkabildiği görülüyor. 

Aracın ülkemizd satışa sunuluş tarihinin belli olmasının hemen ardından Türkiye fiyat listesinin de resmi olarak ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.
 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler