Acun Ilıcalı İstanbul Autoshow’da Aston Martin DB11 siparişi verdi!

Motora olan tutkusuyla bilinen Acun Ilıcalı arabada tercihini Aston Martin DB11’ den yana kullandı. Acun Ilıcalı yeni aracının siparişini, Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya' ya bizzat fuarda verdi.

İstanbul Autoshow 2017’ nin ziyaretçilerinden biri de Acun Ilıcalı oldu. Fuara ultra lüks araç yelpazesi ve 45 milyon TL’lik Vulcan modeliyle damga vuran Aston Martin Türkiye, Acun’ un da başını döndürdü. Stanttaki bütün modelleri teker teker inceleyen Acun Ilıcalı tercihini; Türkiye yolları için en uygun modellerden biri olan, otomobil tutkunlarının tasarım harikası olarak yorumladığı, lüks ve doğal malzemelerden yapılan ve bilgi-eğlence teknolojisi ile donatılan Aston Martin DB11 modelinden yana kullandı.

Acun Ilıcalı yeni aracının siparişini, Aston Martin Türkiye Distribütörü D&D Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Kaya‘ya bizzat fuarda verdi.  Yeni aracıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Acun Ilıcalı; "Uzun zamandır DB11 modelini bekliyor ve merak ediyordum. Aston Martin beklentimin karşılığını verdi. Gerçekten mükemmel bir otomobil." dedi.

İstanbul Autoshow Fuarı’ nda Aston Martin Rüzgarı
İşte Yeni 2018 Aston Martin Vanquish S Volante!
Yeni Aston Martin Rapide S Teknik Özellikleri
2017 Aston Martin Vanquish Zagato Coupe Özellikleri
Yeni Aston Martin DB11'e Tasarım Ödülü


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler