9 vitesli Ducato özellikleri

Fiat’ın popüler ticari araç modeli Ducato, güçlü donanım ve teknolojik özelliklerle yenilendi. Yeni 2.3 lt motora da kavuşan Ducato, 4 farklı güç seçeneğinin yanı sıra, standart sunulacak “Eko Paketi” ile yakıt verimliliğine odaklanacak. Türkiye’de satışına, bu yılın son çeyreğinde başlanacak Ducato ayrıca, ilk kez 9 ileri otomatik şanzıman seçeneğiyle satın alınabilecek.

Fiat Professional dünyasının tamamen elektrikli ilk seri üretim ticari aracı olan Ducato Electric’in ise, 2020 yılının ikinci yarısından itibaren Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor.

Ducato’nun 2.3 lt hacimli ve 120 HP güç üreten yeni motoru, yerini aldığı 2.0 lt motora göre yüzde 10 daha güçlü. Ayrıca Ducato’da yine 2.3 lt hacimli 140 HP gücünde bir seçenek de var. 140 HP’lik motor, manuelin yanında 9 ileri otomatik şanzıman seçeneğiyle de satılacak.

Aynı motorun 160 HP’lik güçlü versiyonu ise sadece 9 ileri otomatik şanzımanla gelecek. Ürün gamının tepe noktasını ise 2.3 lt 180 HP’lik motor oluşturuyor. Bu motor da manuel veya 9 vitesli otomatik şanzımanla alınabilecek.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler