2022 Mercedes C Serisi All-Terrain Özellikleri?

Mercedes, crossover model ailesini büyütüyor.

Son yıllar içerisinde markalar, standart modellerinin yanında bu modellerinin bir de crossover versiyonlarını üretmeye başladı. Mercedes de bu nedenle C Serisi' nin station wagon kasası için yeni bir yüksek sürüşlü versiyonu üzerinde çalışmakta.

Tahminlere göre yeni C Serisi crossover, MRA II platformu üzerinde geliştirilecek.Şuanki station wagon ile aynı ölçülere sahip olması beklenen 2022 Mercedes C Serisi All-Terrain, markanın yeni Dijital ön far takımı ile donatılacak.Ayrıca yarı otonom sürüş teknolojisi de yeni modelde yer alacağı söylendi.

Sedan kasayı 2021 yılında tanıtacak olan Mercedes, 2022 yılında da coupe ve station wagon kasalarının örtüsünü kaldıracak.E Serisi All Terrain ile benzer özellikler gösterecek olan 2022 Mercedes C Serisi All-Terrain, A4 Allroad ile büyük bir rekabete girecek gibi gözüküyor.

Çıkan bir diğer habere göre ise Mercedes SLC modelinin fişini çekme kararı aldı. DÜşük satışlar nedeniyle üretimini durduracak olan Mercedes, yeni nesil SL serisini ise 2019 yılında çıkması planlanıyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler