2019 Yeni kasa Subaru Forester, testte görüntülendi.

Mevcut dördüncü nesil Subaru Forester, 2012'de geldi ve yaşam süresinin sonuna yaklaştı. Beşinci nesil Subaru Forester 2019 Japonya’da test edilirken görüntülendi.

Subaru başlangıçta yeni nesil Subaru Forester'ı şu anki modelin altyapısı üzerinde test ediyor ve bu nedenle dış tasarım değişiklikleri bir sır olarak kalmaya devam ediyor. İç kabin tasarımı muhtemelen yeni nesil Subaru Impreza'nınki ile aynı düzene sahip olacak gibi görünüyor. Beşinci nesil Subaru Forester’ın bir nevi fragmanı 2015 Tokyo Motor Show'da Subaru Viziv Future Concept tarafından yapılmıştı.

Yeni kasa Subaru Forester, büyük olasılıkla Subaru Impreza'nın üzerinde yükseldiği Subaru Global Platformunu kullanacak. Subaru, yeni platformun gövde ve şasi boyunca sağlamlığı artırdığını, gürültüyü ve titreşimi azalttığını ve süspansiyonun daha iyi emilmesinden dolayı aracın konfor seviyesini artırdığını söylüyor.

Subaru, 2019 yılında yeni küçültülmüş turbo şarjlı motorlar sunmaya başlayacağını ve yeni nesil Forester'ın bu yeni birimlerden birini kullanabileceğini söyledi. ABD'nin sıfır emisyonlu araç yönetmeliklerine uymak için şirket, 2018'de muhtemelen Forester veya Outback'in bir versiyonu olan bir plug-in hibrid araç çıkarmayı planlıyor.

Subaru fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler