2019 Yeni Kasa Ford Focus Hatchback Ve Sedan görüntülendi!

Yeni kasa 4. Nesil Ford Focus Hatchback ve Sedan casus kameralara yakalandı.

3. nesil Ford Focus artık neredeyse yedi yaşında ve sonunda önümüzdeki yıl bir yenisi onun yerini alacak. Geçen seneki güçlü satışlarına rağmen (Avrupa'da 212,000 ve Amerika'da 169,000 araç) otomobilin artık tazelenmeye ihtiyacı var. Ford, yeni Focus’ u tüm dünyada test etmeye devam ediyor.

Casus fotoğrafçılar Ford Focus hatcback ve sedan test araçlarını yoğun kamuflaj altında görüntülediler. Yeni kasa Ford Focus 2019 kesinlikle biraz büyüyecek ancak otomobil plastik panellerin altına saklandığı için aracın şekliyle ilgili henüz bir şey söylemek mümkün değil.

4. nesil yeni kasa Ford Focus 2019 daha büyük bir platforma sahip, dolayısıyla aracın iç kısmının daha geniş olmasını bekleyebiliriz. Daha büyük boyutlar en çok arka tarafta göze çarpıyor, yeni Focus’ un arkası biraz daha havada ve son kısmı daha kavisli.

Ford, yeni Focus' ta tasarım anlamında evrimsel bir yaklaşım benimsemiş. Prototipte Focus’ un yuvarlak burnu ve keskin arka kısmı büyük ölçüde korunmuş. Bunun yanında yenilenen ön farlar araca daha modern bir görünüm verecek, arka farlar da yeni Ford Fiesta' nın farlarını andıracak şekilde yeniden tasarlanacak.

İlk gelen detaylara göre yeni kasa Ford Focus 2019' ın Amerika'da sunulan tüm motor seçenekleri turbo şarjlı olacak, Avrupa'da ise giriş modelleri atmosferik motorlar ile sunulacak. Avrupa'daki müşterilere aynı zamanda bazı dizel motor seçenekleri de ilave edilecek.

Yeni Focus’ ta otomatik bir vites ile birlikte Ford' un 1.0 litre EcoBoost motorunun güncellenmiş bir halinin gelmesi bekleniyor.

Ford büyük bir ihtimalle yeni Focus' u 2018 yılının ikinci yarısında, 2019 model olarak sunacak. Yeni kasa Ford Focus’ un fiyat listesi’ nin ne olacağı ise merak konusu…

2018 Yeni Kasa Ford Fiesta Fiyat Listesi
2018 Ford EcoSport Özellikleri ve Fiyatı
2018 Makyajlı Ford Mustang 10 ileri otomatik şanzımanla geliyor!
2017 Ford Transit ve Custom’ da Otomatik Vites Müjdesi
Yeni 2017 Ford Tourneo Courier Blackline serisi Fiyat Listesi
Yeni Ford Kuga 1.5 Dizel Otomatik Fiyat Listesi ve Özellikleri
Yeni Ford Kuga 1.5 dizel otomatik test ve yorum için tıklayınız...
 Ford fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler