2019 Opel Combo Özellikleri Ve Yaklaşık Fiyatı

Opel, yeni nesil Combo' nun örtüsünü kaldırmış.

Opel' in Türkiye pazarında yeniden satışa sunacağı modeli Combo' nun beşinci neslini tanıttı. Yeni Combo artık kargo versiyonu ile de satın alınabilecek. Verimlilik ve performans konularında en iyi seçeneklerden biri olduğunu kanıtlayan Combo, sahip olduğu  teknolojiler ile de dikkat çekiyor. 19 Eylül' 2018' de resmi olarak tanıtılacak olan model 4.40 metrelik ve 4.75 litrelik iki farklı kasa seçeneğine sahip olacakmış.

Ancak her iki versiyonda da çift sıralı koltuk seçeneği yer alacak. 3440 mm taşıma uzunluğu ile rakiplerini geride bırakan Combo, 4.4 m3 taşıma alanı ve 1000 kg' lik taşıma kapasitesine sahip.Euro paletleri kolayca kabine alabilen model, 557 mm' lik yükleme eşiği ile büyük bir avataj sağlıyor. Opsiyon dahilinde aracın aşırı yüklenip yüklenmediğini ölçen bir sensör de satın alınabilecek. Ayrıca sürücü bu kontrolü manuel olarak da yapabilecek tabii.

Geri görüş kamerası,8 inçlik bilgi-eğlence ekranı,yan koruma sistemi (12 sensör ile düşük hızlarda aracın yanlarında çarpılabilecek etkenler tespit edildiğinde sürücü uyarılıyor.), antipatinaj sistemi özellikler bulunuyor. Ayrıca; Otomatik Fren Destekli Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Opel Eye Ön Kamera Sistemi, Otomatik Cruise Control, Akıllı Hız Adaptasyonu ve Sürücü Yorgunluk Tespit Sistemi gibi özellikler de sürücünün güvenliğini sağlıyor. Tahminlerimize göre yeni Combo, 85 bin TL’ den başlayan bir fiyat etiketine sahip olacak gibi görünüyor.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler