2019 Mercedes A-Serisi ve B-Serisi test esnasında görüntülendi

Test aşamasında casus fotoğrafçılar tarafından görüntülenen 2019 Mercedes A-Serisi ve B-Serisi modellerinin arasından şaşırtıcı şekilde A45'in egzoz uçları yuvarlak.

Mercedes-Benz ailesinin en uygun fiyatlı versiyonu A-Serisi yeni kasasına geçiş yapmaya hazırlanıyor. Yayınlanan casus fotoğraflarında premium kompakt hatchback' i ailesinin diğer üyeleriyle birlikte test yaparken görüyoruz.

Azaltılmış kamuflaj otomobilin üretime hazır gövdeyi taşıdığını gösteriyor. Bu da, aracın 2018'in ilk yarısında örtüsünü kaldıracağına işaret ediyor.

Mercedes A-Serisi sedan versiyonunun nasıl görüneceğini aşağı yukarı biliyoruz çünkü Mercedes, daha önce bu modeli temsil eden Concept A Sedan konseptinin örtülerini kaldırmıştı. Mercedes-Benz, fiyat olarak "dört kapılı coupe" CLA modelinin altına yerleştireceği A-Serisi Sedan' da kıvrımlı çizgilerin yerine daha düzgün hatlara yer verecek.

Mercedes A-Serisi yelpazesinin en ateşli versiyonu da objektiflerden kaçmadı. Yakından görüntülenen ve "Panamericana" tarzı ön ızgaraya sahip olan Mercedes A45, ilginç şekilde yuvarlak egzoz çıkışlarına sahipti. Normalde Mercedes-AMG modellerinin egzoz uçları köşeli olur ve Mercedes, alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçen bir otomobil üreticisi değil. Muhtemelen 2019'da piyasaya sürülecek olan A45’ e ait prototipte gördüklerimiz, testler esnasında kullanılan geçici bir çözüm.

Casus fotoğrafçılara yakalanan son Mercedes modeli ise B-Serisi oldu. Diğer modellere göre daha çok kamuflaj taşıyan test aracının kaputu üzerinde oldukça ilginç bir plastik parça görülüyor. Ön tamponun da gizlendiği prototipin yan aynaları, kapı panelinin alt kısmını kullanan Mercedes A-Serisi modellerinin aksine "B" modelinde sütuna yakın konumlanmış. Fotoğraflanan tüm prototipler arasındaki ortak nokta ise metalik dekorasyon elemanı ile süslenen kapı kolları.

İlk olarak Mercedes A-Serisi hatchback' in örtüleri kaldırılacak. Lansmanı Mart 2018'de gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı 2018’ de yapılacak 5 kapılı modeli muhtemelen A-Serisi Sedan takip edecek. Diğer modeller ise ondan sonraki aylarda tanıtılacaktır.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler