2019 Mercedes A Serisi Sedan Kamuflajsız Olarak Görüntülendi, Yaklaşık Fiyatları

Sonbaharda tanıtılacak olan yeni Mercedes A Serisi sedan, Türkiye'de yüksek bir satış grafiği yakalama ihtimaline sahip.

İlk olarak Çin' e özel olarak geliştirileceği belirtilen 2019 Mercedes A Serisi Sedanın daha sonra tüm dünyada satışa sunulacağı açıklanmıştı.Nisan ayında hathback olarak tanıtılan A Serisi, sedan kasası için de geri sayıma başladı. Youtube'da yayınlanan bir videoda 2019 Mercedes A Serisi Sedanın kamuflajsız olarak test edildiği görülüyor.Hatchback ile benzer bir tasarıma sahip olan sedan kasa, arka bölümdeki gri kaplamaları ve bantları ile farklı bir bagaj bölümüne sahip olacak gibi görünüyor.

Çin'deki versiyon ile de ortak noktaları olan 2019 Mercedes A Serisi Sedan, sahip olduğu motor seçenekleri ile Türk müşteriye doğrudan hitap edecek bir araç olarak görülüyor. Çin'de 1.3 litrelik motor ile satışa sunulacak olan 2019 Mercedes A Serisi Sedan, 136 hp ve 163 hp güç üretebiliyor.2.0 litrelik motor ise 190 hp güç ile yüksek bir performans sunuyor.Vites seçeneği ise 7 ileri otomatik olacak. Türkiye'de şuan 176 bin TL' den satışta olan hathback kasayı baz alırsak 2019 Mercedes A Serisi Sedanın fiyatı daha pahalı olacağından, tahminlerimiz başlangıç fiyatının 185 bin TL civarlarından başlayacağı yönünde.Ancak dizel motor seçeneğinin fiyatları 200 bin TL civarlarndan başlayacak gibi gözüküyor.

Videoya buradan ulaşabilirsiniz.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler