2018 Yeni kasa BMW X3 ne zaman gelecek? Fiyat bilgisi…

BMW, yeni nesil X3 SUV'sini Kuzey İsveç'te kamuflajlı bir prototiple test etti. Yeni kasa BMW X3 2018 fiyat listesi ne zaman açıklanacak?

Şu anki model yedinci yılına girmek üzere ve BMW X3’ün artık kasa değiştirme zamanı geliyor. Her ne kadar BMW yetkilileri ağızlarını sıkı tutsa da, yeni kasa X3’un bu yılın sonuna doğru örtüsünü kaldırması bekleniyor.

Şirket, xDrive dört tekerlekten çekiş sistemi ile birlikte yol tutuşu ile ilgili parçalara ince ayar yapılması için donmuş göllerin yüzeylerinin ve bölgenin zorlu yollarının test için çok uygun olduğunu söyledi.

Buna ek olarak, BMW, aşırı hava şartlarına maruz kaldığını düşündüğünüz soğuk hava testi aynı zamanda aracın bir bütün olarak gelişmesine katkıda bulunuyor diyor.

Alacalı bulacalı siyah-beyaz kamuflaja rağmen, yeni kasa BMW X3, küçük X1 ve daha büyük X5'den esinlenerek ilham alacak gibi görünüyor.

Yeni BMW X3’ün arka lambaları X1'e ve yeni 5 Serisi Touring'e çok benzerken, önündeki büyük 'çift böbrek' ızgarası ve farlar da yakında güncellenecek olan X5'e benziyor.

Yeni 2017 BMW 5 Serisi Touring-Station tanıtıldı

İç mekân görüntüleri henüz ortaya çıkmadı, ancak muhtemelen yeni BMW X3 2018, X1, 5 Serisi ve 7 Serisi gibi yeni modellerden stil ipuçları alacak ve şirketin en son bilgi-eğlence ve sürücü destek sistemlerini sunacak.

Motor kaputunun altında, dört, altı ve muhtemelen üç silindirli ünitelere sahip bir dizi turbo şarjlı benzinli ve dizel motor olacak.

Ayrıca, yüksek performanslı bir M modeli ilk defa M3 ve M4'ten 317kW / 550Nm çift turbo 3.0 litrelik düz altı silindirli üniteden esinlenecek bir motorun yeni X3 serisine katılacağı gelen duyumlar arasında yer alıyor.

Yeni BMW X3'ün daha fazla ayrıntısı için, yeni SUV ortaya çıkana kadar beklemek zorundayız. Bu yıl sonuna doğru tanıtımıyla beraber yeni kasa BMW X3 2018 fiyat listesi’nin de açıklanmasını bekliyoruz.

Yeni kasa BMW 5 Serisi 2017 inceleme, test ve yorum için tıklayınız...
BMW fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler