2018 Yeni Kasa BMW 3 Serisi İç Kabini Görüntülendi! 2016-08-09

BMW amiral gemisi 3 Serisi'nin yeni kasası test esnasında Münih’te görüntülendi. Casus fotoğraflarda aracın iç kabininden de görüntüler var. 2018 Yeni Kasa BMW 3 Serisi Özellikleri…

Almanya’nın Münih şehrinde test edilirken görüntülenen yeni nesil 2018 BMW 3 Serisi prototipi geliştirme çalışmalarının başlarında olduğu için kaporta panelleri önceki modelden alınmış ve bu yüzden dış cepheyle ilgili herhangi bir şey söyleyemiyoruz. Bu safhada iki nesil arasında boyut farkı olup olmadığı pek anlaşılamıyor. BMW kabinin arka kısmında daha fazla bacak boşluğu sağlamak için aks mesafesini arttıracağı gelen duyumlar arasında. BMW 1 Serisi sedan şu an sadece Çin piyasasında satılıyor ancak BMW en küçük sedan modelini CLA ve A3 Sedan modellerine rakip olarak tüm dünyada satmaya başlarsa, iki modeli farklılaştırmak için yeni 3 Serisi Sedan versiyonunun boyutları büyüyecektir.

Prototipin görüntülerinde ortaya çıkan iç kabini ilk bakışta tamamen önceki modelden alınmış gibi görünüyor ancak sonradan değişiklikler fark ediliyor. Kontrol panelindeki analog düğmelerin yerine dijital bir ekran yerleştirilmiş gibi görünüyor. Buradan yola çıkarak 3 Serisi G20’nin en azından opsiyonel bir özellik olarak dijital kontrollere geçiş yapabileceği tahmin ediliyor.