2018 Volvo XC40 ipucu görseli yayınlandı

Volvo’ nun yeni XC40 modeli için ilk ipucu görseli otomobilin tamamını göstermiyordu. Volvo’ nun Instagram hesabından yanlışlıkla yayınladığı başka bir fotoğrafta ise yeni modeli daha detaylı şekilde açığa çıkartıyor.

Kısmi olarak karartılmış Volvo XC40 ipucu görselinde otomobilin arka bölümü görülüyor ve bu kısmın 40.1 konseptinden esinlenildiği anlaşılıyor. İki model de entegre bir çatı spoylerini paylaşmakla beraber arka pencerede silecekler bulunuyor. Ayrıca, ince LED arka lambalar ve arka tampona hoş bir şekilde uyan trapezoid egzoz çıkışları bu kısımda dikkat çeken diğer özellikler arasında yer alıyor. Arkadaki benzerliklere bakarak Volvo XC40’ ın ön kısmının da 40.1 ile benzer olması bekleniyor. Tahminen Thor’s Hammer LED farlar ve ince çubuklarıyla geniş bir ön panjur bulunabilir. Otomobil Volvo XC60 ve XC90’ ın biraz daha köşeli versiyonu gibi görünüyor. Volvo XC40 2018 modelini tek renkli ve iki renkli dış cephe seçenekleri ile sunacak. Koyu renk tampon görseldeki otomobilin iki renkli versiyon olduğunu gösteriyor. İç mekânda ise Lava Orange ve Oxide Red döşeme seçenekleri yer alacak.

Yeni XC40 Volvo’ nun yeni Kompakt Modüler Mimari (CMA) platformu üzerinde yükselecek. Modelle birlikte bir dizi 3 ve 4 silindirli turbo şarjlı motorlar ve bir plug-in hibrit seçenek sunulacak.  Aynı şasi yeni Volvo S40 ve V40 modellerinde de karşımıza çıkacak.

Yeni Volvo SUV XC60 özellikleri... Volvo fiyat listesi
Yoksa bu Yeni VOLVO S40 mı?
Yeni Volvo S90'ın fiyatı ve özellikleri
Volvo fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler