2018 Mercedes Makyajlı C Serisi’ nin içi görüntülendi!

2017 yılının sonuna doğru yollara çıkması planlanan Makyajlı 2018 Mercedes C Serisi’ nin iç mekan görüntüsü casus fotoğrafçılar tarafından resmedildi.

Resimlerden görebildiğimiz kadarıyla Mercedes S-Serisi’ ne benzeyen direksiyon simidi hariç, kabinde diğer alanlar örtülü durumda. Model, temel giriş modeli gibi görünüyor, bu nedenle direksiyonda krom döşeme elemanları bulunmuyor, ancak COMAND bilgi-eğlence sistemi ve sürücü ekranını kontrol etmek için mini dokunmatik yüzeylere sahip. İç mekanda ayrıca tamamen dijital bir ekran kümesi ve yeni döşeme seçenekleri yer alabilir.

Daha evvel yayınladığımız makyajlı Mercedes C Serisi’ nde yeni hava girişleri bulunan güncellenmiş tamponlar, yeni kasa Mercedes E-Serisi’ ne benzeyen yeni LED farlar, yeni tekerlek tasarımları ve LED stop lambaları olacak gibi görünüyor.

2018 Makyajlı Mercedes C Serisi motor seçenekleri arasında 2.1 litrelik eski dizel motorun yerine yeni Mercedes E Serisi’ nde kullanılan 2.0 litrelik dizel motor görev alacak. Benzinli motor ünitelerinin ise aynı şekilde devam etmesi bekleniyor. Ayrıca, Mercedes-Benz’ in yeni 9G-TRONIC 9 kademeli otomatik şanzımanı birçok versiyonda standart olarak kullanılabilir.

Yeni Makyajlı Mercedes C Serisi, 2018 yılının ilk aylarında Türkiye showroom’larında ki yerini alacak.

2017 Mercedes E180/E 180 1.6 lt. Türkiye Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz C Serisi 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası için tıklayınız...
Mercedes A Serisi/A 180/A 180d/A 200 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler