2018 Mercedes CLS yeni farlarıyla yakalandı

Dünya lansmanına birkaç ay kala, yeni kasa Mercedes-Benz CLS 2018’ in test sırasında çekilmiş bir videosu yayınlandı. 2018 Yeni kasa Mercedes CLS özellikleri…

Casus çekimlerde yeni kasa Mercedes-Benz CLS 2018’ in dört prototipi görülüyor. Yeni Mercedes CLS’ de ki kamuflajın büyük kısmı duruyor olsa da özellikle ön panjur etrafında kamuflaj kalkmış. Üretime versiyonu olan bu test otomobillerinde, daha önce görüntülenen prototiplere kıyasla farklı bir far modeli ve yeniden konumlandırılmış sinyal lambaları yer alıyor. Mercedes-Benz’ in yeni CLS ile sunmayı planladığı farklı far seçeneklerine sahip olabileceğini düşündüğümüz prototiplerden yola çıkarsak, muhtemelen daha üst donanım seviyelerinde değişik farlar kullanılacak. Yeni nesil Mercedes E-Serisi ile aynı platformu paylaşan Mercedes-Benz CLS 2018 bir ihtimal CLE adını alabilir. Modelin pazarda en büyük rakipleri BMW 6 Serisi Gran Coupe ve Audi A7 olacak.

Mercedes CLS 2018 güç üniteleri arasında plug-in hibrit versiyonu olması beklenmekle birlikte motorların birçoğu E-Serisi ile paylaşılacak. Bunlar üniteler arasında Mercedes AMG versiyonlar için en üst seviye 4.0 lt. çift turbo V8 motor da yer alacak.

2018 Makyajlı Mercedes S-Serisi özellikleri ve fiyatı
2018 Mercedes A Serisi Sedan Consept Şangay’da gün yüzüne çıktı!
2017 Mercedes E180/E 180 1.6 lt. Türkiye Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz C Serisi 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası için tıklayınız...
Mercedes A Serisi/A 180/A 180d/A 200 2017 Fiyat Listesi için tıklayınız...
Mercedes-Benz modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler