2018 Maserati Kubang gün yüzüne çıktı

Maserati'nin, Levante'nin ardından ikinci SUV modeli olacak Kubang resmi tanıtımının öncesinde ortaya çıktı. Yeni 2018 Maserati Kubang şık ve sportif tasarımı ile dikkat çekiyor.

Diğer segmentlerden daha hızlı büyüyen SUV pazarından pay kapmak isteyen Maserati, bu pazara Levante modeli ile giriş yapmıştı. Şimdi ise İtalyan lüks otomobil üreticisinin 2018 yılında yollara çıkaracağı daha küçük boyutlu yeni SUV modeli Kubang'ın ilk görselleri internette ortaya çıktı. Ortaya çıkan resimlerde sportif ve şık bir tasarıma sahip olduğu görülen yeni Maserati Kubang, markanın diğer modellerindeki çizgileri taşıyarak kimliğini belli ediyor.

Jeep Renegade platformunda yükselen yeni 2018 Kubang, B segmentinde yer alacak. 2.0 litrelik 4 silindirli benzinli ve dizel motorlar ile sunulacak yeni Kubang, 2019'da e-Kubang adlı tamamen elektirkli bir seçeneği daha olacak. İlerleyen dönemde ise performans meraklıları için 2018 Maserati Kubang'ın 4.7 lt. motoru ile 600 beygir üzerinde güç üreten bir seçeneği daha olacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler