2018 Makyajlı Mercedes C Serisi’ne yeni dizel motor ve touchpad!

Makyajlı yeni 2018 Mercedes-Benz C Serisi station ve sedan versiyonları test sırasında görüntülendi. 2017 Makyajlı Mercedes C Serisi ne zaman gelecek?

Elimize geçen yeni casus fotoğraflarda güncellenen Mercedes C Serisi 2018’in iç kabinini de görebiliyoruz. İç mekâna baktığımızda, 2017 S Serisi'ndekine benzer bir touchpad, yeni direksiyon ve direksiyonun üzerinde daha fazla kontrol aracı olduğu görülüyor.

Kontrol panelinin tasarımı yenilenmekle beraber, ayrıca bu kısımdaki kamuflajdan gösterge panelinde de değişiklikler olduğu anlaşılıyor.

Aracın dışında, yeni kasa E-Serisinde bulunanlara benzer yeni LED farlar dikkat çekiyor. Yeni tamponda, güncellenmiş hava girişleri ve ön panjurun etrafında daha öne çıkan bir tasarım yer alıyor.

Yan eteklerde ve arka tamponda krom vurgular bulunuyor ancak tüm güncellemeleri ele alırsak, değişiklikler minimumda kalmış.

Mercedes E-Serisinin yeni 2.0 litrelik dört silindirli dizel motoru mevcut C Serisi’nde sunulan 2.1 litre dizelin yerini alacak. Şu anki otomobilin turbo şarjlı dört silindirli 1.6 litrelik benzinli motoru ise kalacak.

2018 Mercedes C-Serisi makyaj operasyonundan sonra yollara çıktığında Audi A4, BMW 3 Serisi ve Jaguar XE gibi modellerle mücadele edecek. Yeni modelin 2017'nin sonlarına doğru 2018 model olarak satışa çıkması bekleniyor.

Yenilenen multimedya sistemi ve çift ekranlı kurulum gibi özellikler nedeniyle 2017-2018 Makyajlı Mercedes C Serisi’nin Fiyat Listesi’nin bir miktar daha yüksek olması bekleniyor.

Mercedes-Benz modelleri fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

1 Yorum

Serkan 2017-01-24 00:39:25

O iğrenç tableti kaldırmışlarsa illaki alınır ama Yen'i 3 serisini görmek lazım
Benzer Haberler