2018 Jeep Wrangler Off-Road Testinde Görüntülendi

Yeni kasa Jeep Wrangler 2018 yılında yollara çıkmadan evvel ilk kez off-road testi esnasında görüntülendi.

Casus videodan görebildiğimiz kadarıyla zorlu kum tepeleri Jeep Wrangler' ı pek zorlamıyor. Gövdenin yükseltilere verdiği tepkiye bakılırsa Jeep Wrangler 2018’ de yumuşak süspansiyon ayarı tercih edilmiş.

Bir diğer videoda ise Jeep Wrangler 2018 test aracını kumda hızlanırken ve bir dizi su birikintisi üzerinden geçerken görüyoruz. Bu açıdan bakıldığında yeni jenerasyonun daha keskin eğimli bir ön cama sahip olduğu dikkat çekiyor.

Son videoda ise Jeep Wrangler 2018 kumun öteki tarafında ve parkuru terk ediyor. Görüntülerin sonunda aracın ufak bir kayma yaşadığını görebiliyoruz.

Jeep, genel anlamda Wrangler modelinin off-road kabiliyetlerini etkilemeden verimliliğini arttırmaya çalışıyor. Alüminyum kapı ve kaput panelleri sayesinde ağırlığı azalacak ve motor yelpazesinde V6'ya eşlik edecek olan 2.0 litrelik, dört silindirli turbo motor bu alanda FCA Grubu'na dâhil markaya yardımcı olacaktır.

Jeep Wrangler 2018’ in iç mekânı ise renkli konsolun gelişiyle oldukça şık olmuş. Merkezi konsol üzerine entegre edilen ileri bilgi eğlence sistemi ise teknoloji kanadında işleri iyileştiriyor. Jeep, yeni Wrangler modelinde tavan seçeneği konusunda da oldukça cömert davranmış. Müşteriler istekleri doğrultusunda çıkarılabilir panellere sahip kumaş tavan ve -şimdilik bir iddiadan ibaret olan- elektrikli metal tavan arasından tercih yapabilecek.

Fiat Chrysler Automobiles patronu Sergio Marchionne'nin yaptığı açıklamaya göre yeni kasa Jeep Wrangler, 1 Aralık 2017’de Los Angeles Otomobil Fuarı kapsamında görücüye çıkacak. Modelin üretileceği Toledo, Ohio fabrikasındaki işçi sendikası liderinin açıklamalarına göre aracın üretimi 2017 Kasım ayında başlayacak.

Jeep Yuntu Hibrit Konsept Sürprizi!
Yeni Jeep Compass ne zaman Türkiye'de? İşte fiyat ve özellikler
2017 Yeni JEEP Compass 1.6 Dizel fiyatı belli oldu
Yeni Jeep Renegade 1.6 Dizel Otomatik Fiyat Listesi için tıklayınız...
2018 Jeep Wrangler ve 2019 Jeep Grand Wagoneer internete sızdı
Jeep fiyat listeleri, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler