2018 Hyundai Kona Madrid sokaklarında görüntülendi

Hyundai piyasaya çıkışı yaklaşan Kona'nın resmi ipucu kampanyasına devam ederken, otomobil kamuflajsız görüntülenerek tamamen ortaya çıktı.

Koreli üretici SUV ailesini Hyundai Kona ile büyütüyor

Yeni Hyundai Kona, İspanya’nın Madrid şehirnde, bir tanıtım videosu veya TV spotu çekimi yapılırken görüntülendi. Çekim esnasında bir grup Mercedes V-Class otomobil trafiği kapatarak video çalışması için alan açılmasını sağlıyordu. Görüntülenen model yeni Kona’ nın açık mavi bir versiyondu. Yeni Hyundai Kona' nın tasarımının farklı ve özel olmasını istedi ve bu durum otomobile ilk baktığınız anda göze çarpıyor. Aracın iddialı ön kısmı, LED farlar üzerine monte edilen gündüz sürüş ışıkları, yeni basamaklı ön panjur ve çok sayıda plastik kaplamayla dikkat çekiyor. Arka bölümde ise daha ağabeyi Tucson modelinden gelen tasarım ipuçlarını, sinyal ve sis farlarının yanı sıra arka lambaları da içeren ikinci aydınlatma setini ve aynı iddialı stili görüyoruz. Yeni Hyundai Kona genel olarak farklı ve taze görünüyor, ancak müşterilerin Hyundai'nin yeni imajına nasıl cevap vereceğini henüz bilinmiyor.

Yeni Hyundai Kona' nın şık dış görünümü altında, i20 ve i30 parçalarının bir karışımını kullanılmış, ayrıca opsiyonel olarak 4 tekerlekten çekişli bir versiyonda olacak. Motor seçenekleri arasında, Hyundai i20 ve i30 modellerinde halihazırda sunulan 1.0 ve 1.4 litrelik turbo şarjlı motorların yanı sıra dizel üniteler de yer alıyor.

Daha evvel yayınlanan fotoğraflarda Hyundai Kona' nın iç kabinini de görmüş, dokunmatik ekran gibi yeniliklerle karşılaşmıştık. Hyundai önümüzdeki haftalarda yeni Kona' nın resmi tanıtımını yapmayı planlıyor. Yeni Hyundai Kona, Renault Captur, Nissan Juke, VW T-Roc ve piyasaya yeni girecek olan Opel Crossland X ile rekabet edecek.

Yeni Kasa Hyundai i30 2017 Türkiye Fiyat Listesi Açıklandı!
2017 Hyundai Yeni i30 Test Sürüşü ve Yorum
Yeni Hyundai Elantra 2017 Fiyat Listesi ve Kampanyası
Hyundai fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler