2018 Fiat Egea Hatchback-HB Fiyatı ve Özellikleri

Fiat Egea Sedan’nın ardından Egea hatchback’de Türkiye pazarında büyük ilgi gördü. 2017-2018 Fiat Egea Hatchback-HB fiyatı ve özellikleri yazımızda…

Ülkemizde sedan otomobillerden sonra en çok tercih edilen karoser tipi olan Hatcback sınıfında rekabette ön sıralarda yer alan Fiat Egea Hatchback-HB bir süredir Türkiye yollarında tekerlek döndürüyor. Geniş iç hacmi ve standart olarak sunduğu yüksek teknoloji ile yeni Fiat Egea Hatchback'in güncel 2018 fiyatları belli oldu.

Dinamik tasarımı, konforlu donanımı, göz alıcı detaylarıyla yeni FIAT Egea Hatchback cesur bir karakter ortaya koyuyor.

FIAT Egea Hatchback 2018, 5 kişilik geniş yaşam alanı ve segmentinde rakipleri ile karşılaştırınca iddialı arka diz mesafesi ile sadece sürücüsü için değil, tüm yolcuları için benzersiz konfor ve ferahlık sunuyor. Üstelik tüm bunları sadece 4.35 metrelik uzunluğa sığdırarak şehir içinde de rahat bir manevra kabiliyeti sağlıyor.

2018 Fiat Egea HB, ideal sürüş ergonomisi, diğer Fiat modellerinden ayrışan şık koltukları, 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolayca erişilebilen kumanda elemanları ile konfor ve kullanışlılığı bir arada sunuyor.

Fiat Egea Hatchback 2018, istepnesiz yani lastik tamir kiti olan versiyonlarda 440 litre bagaj kapasitesiyle segment standartlarını yeniden belirliyor.