2018 Chrysler Pacifica Hybrid Yeni Özellikleri

Chrysler, ailesini bir ninja sessizliğinde taşımak isteyen babalar için 2018 model Pacifica Hybrid'e S Appearance Package tasarlıyor. Opsiyon paketi sonbaharda 595$'lık fiyatı ile satışa çıkacak. Tamamen siyah görünüme sahip araç kendinizi bir ajan gibi hissetmenizi sağlayacak gibi görünüyor.

S Apperance Package modele; ön farlarını, ızgarasını ve arka tamponunu ortaya çıkaran parlak siyah renk ekliyor. 18 inçlik jantları Chrysler'in "Black Noise Finish" adını verdiği yarı parlak bir siyah renge sahip. Tavan raylarını da siyah renge kavuşturan paket, her renk seçeneğine satılabiliyor olsa da, siyah ve gümüş minivanlarda çok daha şık gözüküyor.

Siyah renk kabinin içerisinde de kendine yer buluyor. Siyah koltuklar Light Diesel Grey rengine ve S logosuna sahip. Direksiyon simidinin dikişlerinde de aynı rengi kullanan Chrysler, direksiyonu Piano Black renk ile tamamlamış. Anodized Ice Cave adı verilen renk ise ön panelde ve kapı panellerinde geri kalan siyah elemanlar ile uyum göstermekte. 

Paket, Pacifica Hybrid'in performansını değiştirmiyor. Atkinson döngüsü ile çalışan 3.6 litrelik V6'ya sahip olan araç, 2 elektrik motoru ve 16 kWh'lık lityum iyon bataryasını korumaya devam ediyor. Toplamda 265 beygir üretebilen araç, EPA verilerine göre tamamen elektrikli motorunu kullanarak 53 km yol yapabilmekte.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler