2018 BMW X2’ nin ön yüzü görüntülendi –Fiyatı ne olur?

Kamuflajlı haliyle bir tırın üzerinde fotoğraflanan BMW X2 2018’ in bu açıdan konsept versiyonuna oldukça benzediği görülüyor. BMW X2 fiyat listesi ne olur?

BMW X2’ nin ön kısmında her iki köşesinde üçgen bölmeler bulunan alt kısımda karmaşık bir şekle sahip hava kanalları ile ağ şeklindeki ızgara bölümü rahatlıkla görülebiliyor. BMW ön farlara kamuflaj uygulamış olsa da tamamen açık ufak kesim dikkatli gözlerden kaçmıyor. Modelin yüzüne uygun çizgiler taşıyan oval farların hemen önünde yer alan "böbrek" ızgaranın öne doğru biraz çıkıntı yapması ise BMW X2' ye keskin duruşlu bir hava katmış.

BMW X2' nin kıvrımları bu açıdan çok daha iyi seçilebiliyor. Arka bölüme doğru eğimli ön cam, arka bölümde aşağı doğru inen tavan çizgisiyle birleşiyor. Aşağıdan bakıldığı zaman bu son prototip, daha evvel görüntülenen kardeşlerine oranla konsept modele daha fazla benzerlik gösteriyor.

Nürburgring pistinde çekilen casus videosunda BMW X2' nin sergilediği karakter, crossover modelinde konfor odaklı bir süspansiyon ayarının seçildiğine işaret ediyordu. En nihayetinde crossover'lar pistte kullanılmak üzere değil, günlük hayatta sürmek üzere satın alınıyor. Bundan dolayı mühendislerin bu kararı oldukça mantıklı olmuş.

BMW X2, büyük kardeşleri BMW X4 ve X6 gibi şıklık odaklı bir tasarıma sahip olacak. Bir diğer BMW amblemli crossover olan BMW X1 'i temel alan X2, motor ünitelerini de bu araçtan kopyalayacak. Başlangıç seviyesi paketlerinde önden çekiş düzeniyle satılacak olan araç daha pahalı türevlerde 4 tekerlekten çekiş opsiyonu sunacak. Ayrıca BMW X2 yelpazesine bir de M versiyonu eklenmesi bekleniyor.

BMW, yeni X2' yi yüksek ihtimalle 2017 sonbaharında düzenlenecek Frankfurt Otomobil Fuarı'nda sergileyecek. Modelin satışları 2018'in ilk aylarında başlayabilir. BMW X2 fiyat listesi’ nin Türkiye’ de 62.500 Euro muadili Türk lirasından başlaması bekleniyor.

2018 Yeni BMW X2 Fiyatı ve Özellikleri
Yeni Kasa BMW 5 Serisi 2017 Fiyat Listesi- 540i ve 530d eklendi
2017 Yeni BMW 520d test sürüşü ve yorum
İşte Yeni 2018 BMW X4 – Fiyatı ne olur?
Yeni BMW 318d 2017 Türkiye Fiyat Listesi
Yeni BMW 725d Türkiye’de – BMW 7 Serisi 2017 Fiyat Listesi
2017 Yeni kasa BMW 5 Serisi 2017 inceleme, test ve yorum için tıklayınız..
BMW fiyat listesi, kampanya, test, yorum ve özellikleri için tıklayınız…


Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler