2017 Yeni kasa Honda CR-V Fiyatı ve Özellikleri

Yeni kasa Honda CR-V özellikleri belli oldu. Peki Honda CRV 2017 fiyat listesi ne olur? Yeni Honda CRV ne zaman gelecek?

Yeni 2017 Honda CR-V'nin tasarım anlayışı daha net ve keskin ön yüz tasarım öğeleri, tüm modellerde kanat şeklinde bir LED DRL dizisi ile çevrili agresif stilize farlar ve geniş, kaslı siperler sayesinde agresif bir tutum içeriyor. Uzun kaput, daha uzun dingil mesafesi, kısa arka çıkıntı ve yeni çift egzoz çıkışları 2017 CR-V'ye daha sofistike ve atletik bir görünüm kazandırıyor.

Yeni CR-V'nin diğer özel dış özellikleri arasında yeni rüzgârı daha iyi karşılayan ön uç görünümü, Honda'nın LED farlarını, aerodinamik sürtünmeyi düşüren Honda Aktif Ön Izgara Kapama Sistemi, 17 ve 18 inç alüminyum alaşım jantlar, A direklerinde daha iyi görünürlük ve sportif çift egzoz yer alıyor. Ayrıca Eller Serbest Bagaj Kapağı Açma özelliği sayesinde aracın arka tarafındaki bir sensörü etkinleştirmek için ayağınızı uzatarak bagaj kapısının açılıp kapanmasını sağlayabiliyorsunuz. Diğer taraftan iç mekân ve bagaj hacminin de sınıfının en iyisi olduğunu belirtmekte fayda var.