2017 Yeni Citroën modelleri Bursa Otoshow’da

15-20 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Bursa Otoshow 2016’da, yeni 2017 Citroën modelleri sergileniyor.

Bursa’nın önde gelen otomotiv şirketlerinden Citroën İnallar Otomotiv, 15-20 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenen Tüyap Bursa Otoshow 2016’da en yeni 2017 Citroën modellerini otomobil meraklılarıyla buluşturuyor. İkinci salonda yer alan 304 m2’lik Citroën İnallar standında Citroën C1, C-Elysée, Yeni C3, C4, C4 Cactus ve yeni C4 Picasso modelleri sergileniyor.

Fuarın öne çıkan yeniliği yeniliği, tamamen yenilenen ve bu ay sonunda satışa sunulacak olan yeni 2017 Citroën C3. Uzun zamandır merakla beklenen B segmentinin öne çıkan modeli Yeni C3 sınıfının en kapsamlı kişiselleştirme özelliklerini sunuyor. Bireysel ifadeyi vurgulayan üçüncü nesil 2017 Citroën C3, yolculuk boyunca bütünleşik HD kamera vasıtasıyla çekilen fotoğrafları ve videoları paylaşmaya imkan tanıyan Citroën ConnectedCam™ de dahil olmak üzere en son teknolojilerle donatıldı. Citroën ConnectedCam sistemi, sosyal ağlarda günlük yolculuklarınızı paylaşabildiğiniz veya kaza gibi durumlarda kanıt niteliği sunmak için tasarlanan, dikiz aynasına yerleşimli bir HD kamerayı barındırıyor.

Çift gövde rengiyle tercih edilebilen Yeni C3’te üç farklı tavan rengi alternatifi mevcut. “Airbump” adındaki gövde korumlarında da renk seçenekleri mevcut olacak. Anahtarsız giriş ve çalıştırma özellikli anahtara sahip olan yeni C3’ün tüm fonksiyonlarına ergonomik kullanım sunan 7 inçlik ekrandan erişilebiliyor. Yeni modelin fiyatı ve detayları Kasım ayının son haftası açıklanacak.