2017 Smart ForTwo Electric Drive özellikleri ve fiyatı

2017 Smart ForTwo Electric Drive müthiş özellikleriyle otomobil severlerin beğenisine çıkıyor

Yeni elektrikli otomobil sayısı her zamankinden daha fazla. Pille çalışan parkurların eğilimi, Audi, VW ve hatta Jaguar yarışında sıfır emisyonlu taşımacılığa izin vermenin herhangi bir işareti gösteriyor. Ancak yeni gelenlerin sayısı göz önüne alındığında, yıllarca bunu yapanlar hakkında unutmak kolaydır - Akıllı gibi. Cep boyutunda ForTwo Electric Drive neredeyse on yıldır dolaşıyor ve burada gördüğünüz araba tamamen yeni dördüncü nesil model. Yerine getirdiği model üzerinde - en azından kağıda - iyileştirmeler var.

Şarj süresi, hızlı şarj noktasından 2.5 saat kadar neredeyse yarıya düşerken, ürün yelpazesi 90 kilometre'den 100'e çıktı. Daha fazla güç var. Electric Drive, 17.6kWh lityum iyon pil ve 81bhp elektrik motoru kullanıyor ve bu elektrik motoru pek fazla gelmiyor, ancak 1000 kilograma yaklaştığından, hareket etmeniz gereken pek bir şey yok. Ve arabayı tasarlandığı ve geliştirildiği şehirde kullanacaksanız, muhtemelen o kadar ileri gitmeyeceksiniz, bu yüzden 100 mil aralığı bu işi yapmalıdır. Image 2 of 15Smart ForTwo EV Electric Drive en yeni nesil ForTwo'ya dayandığından, iç mekanda artık vakit geçirmek için daha yaşanabilir bir yer var.

Seyrüsefer ile birlikte iyi bir yedi inçlik bilgi-eğlence sistemi yanı sıra daha yumuşak plastikler ve oranlar ve bitenler için daha cubbies var. Yeni modeli 110 mm daha eskisinden daha geniş olduğu için içeridekiler omuzdan omuza sıkıştılar. Elinde yalnızca 81bhp ve 160Nm torklar olabilir, ancak ForTwo ED, durma noktasından itibaren iyi bir dönüş hızı vardır. Akıllı, 11.5 saniyede 0-62 mph - ılımlı biçimde güçlendirilmiş bir aile hatchback'inde beklediğiniz şey hakkında - ancak 40 metrelik hızla çalışmanın yolu, yoğun şehir trafiğinde kullanışlı bir avantaja sahip olduğu anlamına gelir. Akıllı ForFour şehir içi araba incelemesi ... şimdi oynuyorSmart ForFour şehir içi araba incelemesi - Carbuyer 05/05 / 15Smart İki hatchback incelemesi ... Smart ForTwo hatchback incelemesi - Carbuyer 24/05 / 16Hyundai IONIQ: yeni Prius ... Hyundai IONIQ: yeni Prius yırtıcısı araştırıldı 15/02 / 16New Toyota Prius incelemesi: biz ... Yeni Toyota Prius incelemesi: 'seviyorum ya da nefret ediyoruz ' melezini test ediyoruz 12/02 / 16Bu yeni Kia Niro'yu ... Yeni Kia Niro'nun out-hybrid Toyota'nın Prius'u olabilir mi? 27/05 / 16Toyota Prius hybrid 2016 ... Toyota Prius hybrid 2016 incelemesi - Carbuyer Hızlı direksiyon ve 6,95m dönüş dairesi - satışa sunulan en küçük otomobilin sayesinde inanılmaz hızlıdır. Ancak ani bir yön değişikliği yapmak zorunda kalınca, çabucak hızlanma ve uyarı tertibatı kombinasyonunun sinir bozucu olabileceğini belirtmek gerekir.

Tek bir sabit vites oranı da, standart modelin taşan tarafları tarafından bozulmayan pürüzsüz ve zahmetsiz ilerleme anlamına gelir. ED'nin zippy doğası ve rafine edilmiş güç aktarma organı onu sürmek için en eğlenceli Akıllı yapıyor.


Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ForTwo ED'yi konfor bölgesinden çıkarın ve işler pek iyi gitmez. Daha hızlı A-yolları pil tüketmek ve arıtma çarpıcı bir rüzgar sesi ve lastik kükreme ile vurur alır. Bununla birlikte, böyle sürmek, çocuğunuzun bir okul spor gününde iyi geçtiğini ve Olimpiyatlarda yarışmak için onları sepetlemeye karar verdiklerini görmek gibidir - daha geniş yollar veya otoyollar için yapılmaz.

Standart araba gibi Electric Drive da daha gelişmiş bir süspansiyon setinden daha avantajlıdır. Çukurdağ şehir sokakları daha az sorunlu ve hareket halindeyken çok daha uyumlu. Elektrik motorunun hafif soluğu, kasabada duyabileceğiniz tek şey. Yaya için akustik bir uyarı var - ön ızgaraya takılan ses jeneratörü hızı ve ses seviyesini hızla arttırıyor. Bununla birlikte, isterseniz tamamen kapatabilirsiniz.


Resmi Fiyatlandırma ve Spesifikasyonlar henüz açıklanmadı, çünkü ForTwo ED İngiltere'ye önümüzdeki Eylül'e kadar ulaşamayacak. Isıtmalı deri koltuklar ve sat-nav gibi fırın tepsisi gibi kit ile birlikte sunulan tek parça bir tramplen olması muhtemel. Benzer şekilde spesifik bir benzinli versiyonun üzerinde, ED, 2.000 £ civarında prim ödemesi yapmalıdır. Akıllı, ilk kez, daha fazla alana ihtiyaç duyarsanız ForFour'un bir ED sürümünü başlattı; buna karşın Cabrio modeli saçlarında rüzgar gibi olanlar için sıfır emisyonlu otomobil kullanmaya izin veriyor.

Anahtar özellikler
Model: Akıllı İki Şarjlı Elektrikli Sürücü
Fiyat: 80.000 TL.
Motor: 17.6kWh lityum-iyon pil
Güç / Tork: 81bhp / 160Nm
Şanzıman: Tek hızlı otomatik, arkadan çekişli
0-62mph / En yüksek hız: 11.5s / 81mph
Aralık: 100 mil
Satışta: Eylül 2017

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler