2017 Model Honda Civic Coupe özellikleri 2016-05-12

2017 Model Honda Civic Coupe görcüye çıktı

Honda denince akla ilk olarak gelen model olan Civic'in 2017 model versiyonları yavaştan görücüye çıkmaya başladı. Serinin belki de en dikkat çekici modellerinden birisi olan "Coupe" versiyon ise nihayet Honda tarafından bir video ile tanıtılmış oldu.

2017 Model Honda Civic Coupe

Honda'nın en çok beğenilen ve satılan aracı olan Civic, yıllardır eskimeyen bir model. Sürekli olarak güncellenen ve günümüz şartlarına uygun hale getirilen araç müşterilerden de tam not almayı başarıyor. 2017 versiyonuyla tasarımsal bazda dikkat çekici bir hale getirilen aracın Coupe versiyonu da aynı derece başarılı bir görüntüye sahip.

 
Yaratıcı Bir Video İle Tanıtıldı

Aracın tanıtımı için Honda tarafından hazırlanan yaratıcı bir video kullanıldı. Videoda her şeyin kareden olduğu bir dünyada boy gösteren 2017 Honda Civic Coupe ilk etapta beğenildi diyebiliriz. Aracın kaputunun altında 1.5 litrelik 174 beygir güç, 220 nm tork üretebilen bir ünite yer alıyor. Fakat Türkiye'ye ye bu motor ile mi giriş yapacak yoksa farklı bir seçenek mi sunulacak bu henüz bilinmiyor. İlerleyen zamanda aracın ülkemiz için motor seçenekleri ve fiyatı gibi detaylar da netlik kazanacaktır. Aşağıda 2017 Honda Civic Coupe'un tanıtım videosunu izleyebilir ve araca göz atabilirsiniz.

 Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler