2017 Fiat Fullback için geri sayım 2016-05-24

Comvex İstanbul Fuarı'nda tanıtılan Fiat Fullback, 6 ileri manuel ve 5 ileri otomatik şanzımanla kombine edilebilen 2.4 lt’lik turbo dizel motora sahip.

Comvex İstanbul Fuarı'nda tanıtılan Fiat Fullback, 6 ileri manuel ve 5 ileri otomatik şanzımanla kombine edilebilen 2.4 lt’lik turbo dizel motora sahip.

150 HP ve 180 HP güce sahip iki farklı versiyonun bulunduğu Fullback’te, iki motor seçeneğinin de 430 Nm maksimum tork üreteceği belirtiliyor. Aktarma, arkadan itişli (4x2) ve dört tekerlekten çekişli (4x4) olmak üzere iki seçenekte sunuluyor.

4 FARKLI KAROSER

Tek kabinli, uzatılmış kabinli, çift kabinli ve kamyonet olmak üzere dört farklı karoser tipiyle satışa sunulması planlanan modelin tüm versiyonları 1780 mm'lik bir azami yüksekliğe ve 3000 mm'lik bir aks mesafesine sahipken, genişlik değerinin ise 1815 mm olduğu açıklandı.

YAKIT TÜKETİMİ VE YÜK KAPASİTESİ

Fiat Fullback'in yük kapasitesi de karoser yapısına göre 1 tonu aşarak 1100 kg'ye kadar çıkabilirken yük çekme kapasitesinin ise üç tondan fazla olacağı belirtiliyor.

Fabrika verilerine göre 100 kilometrede 6.3 litrelik yakıt tüketen Fullback, üç farklı donanım seviyesi ile satışa sunulacak.

TÜRKİYE'YE NE ZAMAN GELİYOR?

Giriş seviyesinde 7 adet hava yastığı ve Şerit Takip Sistemi gibi güvenlik donanımlarının standart olacağı modelin, Haziran ayının ortasından itibaren satışa sunulması bekleniyor.

Fiat’ın 1.300 adetlik satış hedefi koyduğu Fiat Fullback’in fiyatı ise henüz belli değil.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler