2017 Ferrari GTC4Lusso fiyatı ne olacak?

Ferrari GTC4Lusso özel fiyatıyla Türkiye'de vizyona çıktı

Ferrari firmasının Türkiye temsilciliği yaptığı açıklamada ünlü markanın FF modeliyle spor Grand Tourer konseptine dönüşünün ardından yeni nesil 4 koltuklu ve 4 tekerlekten çekişli yeni modeli Ferrari GTC4Lusso Türkiye'de de satışa sunulmaya başlandı. 

Ferrari GTC4Lusso  fiyatı 676 bin 500 avroluk avroluk anahtar teslim satış fiyatına sahip konumda... Ferrari GTC4Lusso, yüksek motor gücü isteyen, ancak araç içi konforundan, sportiflikten ve detaylandırmalardan taviz vermek istemeyen sürücüler için ideal bir kombinasyonu amaçlanıyor. 

Ferrari)nin bu modeli adını, 330 GT ve 250 GT Berlinetta Lusso gibi seleflerinden esinlenerek aldı. Ferrari GTC4Lusso, kendisine "fastback" tarzı bir siluet veren aerodinamik ve konik yapılı "coupe" formlu tasarıma sahip olmasıyla dikkat içekiyor. 

Ferrari GTC4Lusso, 4 yolcu ve geniş bagaj kısmı için önemli bir alan ile yeterli iç hacim sunuyor. Ferrari'nin kendine özgü ikiz arka farları otomobilin arka kısmını süslerken, kaslı tekerlek yuvaları da aracın atletik yapısını yansıtıyor.

Ferrrai GTC4Lusso'nun yüksek seviye performansı büyük ölçüde yeni aerodinamik çözümler ile sağlanıyor. Özellikle kütleleri yayma verimliliğini artıran entegre hava girişlerine sahip yeni ön ızgara, kanatlarda 330 GTC'yi hatırlatan hava girişleri, tavana monte arka rüzgarlık ve yeni 3 kanatlı difüzör yeni GTC4Lusso'ya büyük hava katmış.  Bu özelliklerin ortaya koyduğu etki ise düşük sürtünme katsayısı değeri olarak Ferrari GTC4Lusso'ya büyük katkı sağladığı belirtiliyor. 

Ferrari Türkiye'nin FerMas Şirket Müdürü Sinan Saip Bel, "Yeni modelden ilk müşteri teslimatımızı yaptık. Bir Ferrari müşterisi daha Türkiye'de GTC4Lussso sahibi olabilecek" sözlerini sarfetti. Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler