2017 Alfa Romeo Giulia Veloce özellikleriyle geliyor

Alfa Romeo Giulia için geri sayım başladı

Geçtiğiimiz ay düzenlenen Paris Otomobil Fuarı'nda sergilenen ve büyük ilgi toplayan Alfa Romeo Giulia'nın Veloce versiyonu, Şubat ayında Türkiye'de satışa çıkacak. 2017 Alfa Romeo Giulia'nın Veloce, 2.0 litre 280 beygirlik turbo benzinli ve 2.2 litre 210 beygirlik turbo dizel motor seçenekleriyle yollara çıkacak 2017 Giulia Veloce, ZF imzalı 8 ileri otomatik şanzımanı ve Q4 teknolojisine sahip yepyeni bir dört tekerlekten çekiş sistemine sahip.

İlk olarak 1956’da Giulietta modeli ile vizyona çıkan  Alfa Romeo markasının mükemmel nitelikte sportif ve özgün model versiyonlarını temsil eden efsanevi “Veloce” ismi, Giulia modeliyle yeniden hayat buluyor. 

İlk olarak Paris Otomobil Fuarı'nda sergilenen Alfa Romeo Giulia'nın Veloce versiyonu, Şubat ayında Türkiye'de vizyona çıkacak. Yeni 2017 Alfa Romeo Giulia Veloce, 2.0 litre 280 HP'lik turbo benzinli ve 2.2 litre 210 HP'lik turbo dizel motor seçenekleriyle üretilerek yollara çıkacak. Alfa Romeo Giulia Veloce, ZF imzalı 8 ileri otomatik şanzıman ve Q4 teknolojisine sahip dört tekerlekten çekiş sistemiyle dikkatleri üzerine topluyor. 

Alfa Romeo Giulia Veloce; Sportif tasarım

Yeni 2017 Alfa Romeo Giulia Veloce'nin dış tasarımında özel tamponlar ve parlak siyah kapı giydirme gibi rafine tasarım özellikleriyle çift çıkışlı egzoz sistemi  bulunuyor. Giulia Veloce'da isteğe bağlı olarak sunulan 19 alaşımlı jantla birlikte özel arka difüzör gibi yine sportif detaylar olarak ön plana çıkıyor.

İşte Alfa Romeo Giulia Veloce'in müthiş videosu Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler