2017-2018 Yeni Jeep Wrangler böyle gözükebilir 2016-08-27

Jeep, dördüncü nesil Wrangler modelini 2017 sonlarında banttan çıkarıp 2018 yılında satışa sunmayı planlıyor. 2017-2018 Jeep Wrangler özellikleri ve tahmini fiyatı…

Şu an ki modelin yaklaşık 10 yıldır yollarda olduğunu göz önüne alırsak, son nesil Wrangler’ın görevini fazlasıyla yerine getirdiğini ve yeni bir yüze ihtiyaç olduğunu söyleyebiliriz. Yeni nesil Wrangler, kamuflajlı test araçlarından gördüğümüz kadarıyla köşeli karoser geleneğini sürdürecek.

Genel olarak Jeep mühendisleri dördüncü nesil Wrangler’da çok fazla risk almayıp devrimsel bir tasarım değişikliği yapmayacak gibi gözüküyor. Tabii ki selefinden farklı olması için birkaç değişiklik yapılacak. Bunların arasında, ön yüzünde güncellenen kavisli ızgara ve daha eğimli olan ön cam yer alıyor.

Dış tasarımda yapılacak olan kozmetik değişiklikler sadece görselliği geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda aerodinamik açıdan yakıt tüketimini azaltacak. Ayrıca, ağırlığı azaltmak için daha fazla alüminyum materyal kullanılacak.

Yeni kasa Jeep Wrangler 2017 yılı sonuna doğru Toledo, Ohio’daki fabrikanın bantlarından çıkacak ve 2018 model yılı olarak yollara çıkacak. 2017-2018 Jeep Wrangler fiyat listesi, tahminlere göre selefi ile aynı düzeyde olacak.Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler