2016 Yeni Renault TRAFIC Özellikleri ve Fiyatı 2016-05-17

Renault TRAFIC, faaliyet alanları ne olursa olsun, profesyonellerin ihtiyaçlarını karșılamak için özel olarak tasarlanmış. Van ve Multix versiyonlarıyla, Renault Trafik size özel geniș ticari çözümler olanağı sunarak, tüm ihtiyaç ve beklentilerinizi karșıılıyor. Modern ve șık tasarımı, performanslı ve sessiz motor seçenekleri, teknolojik donanımları ve yüksek konfor ve güvenlik düzeyi ile, Renault TRAFİC her alanda üstün nitelikler sergiliyor!

Güvenlik

Yeni nesil Esp sistemi

Yeni nesil Elektronik denge programı Esp, içerdiği sensörlerle aralıksız olarak aracın hareketini izleyerek, aracın güvenli şekilde istikametini korumasına yardımcı olur. Bunlara ek olarak, sistem aşağıdaki fonksiyonları içermektedir.

- Yokuş Kalkış Desteği

- Extended Grip (Yol Tutuş Desteği)

- Römork Savrulma Önleyici

Esp sistemi, tüm Yeni TRAFIC ürün gamında standart olarak sunulmaktadır. Bu sistemde bulunanlar:

Yokuş kalkış desteği: Yokuşta kalkış yaparken aracın geriye doğru kaymasını önleyerek, sürücüye destek olur.

Extended grip (Yol tutuş desteği): Extended Grip, zorlu yol ve zemin koşullarında çekişi arttıran bir destek sistemidir (kum, çamur, kar vb).

Römork savrulma önleyici: Araca bağlanmış olan römorkun salınımlarını algılar ve yalpalamasını engeller.

Pasif güvenlik

Yeni TRAFIC’ te zengin pasif güvenlik donanımları sunulmaktadır:

- Sürücü hava yastığı

- Yolcu hava yastığı

- Ön gergili, güç limitörlü 3 noktalı emniyet kemerleri

- Güçlendirilmiş gövdeestek olur.

Konfor

Hız sabitleyici: Direksiyon üzerindeki bir kumanda ile, hızınızı dileğinizce sınırlayabilir veya sabitleyebilirsiniz (opsiyon)

Ön sis farları: Sisli veya yağmurlu hava koşullarında, görüş mesafenizi arttırır.

Kabin konforu: Yeni TRAFIC’ te konforu arttırılmış, çok yönlü ayarlanabilir koltuklar ve yükseklik-derinlik ayarlı direksiyon sayesinde, her sürücü ideal sürüş pozisyonunu bulabilir.

Kabinde 90Lt Eşya saklama gözü: Yeni TRAFIC, kabin içinde sunduğu 14 adet saklama gözü ve 90 litre saklama hacmi ile eşyalarınızı yerleştirmek için pratik çözümler yaratır.

Diğer Özellikler

Cd-Mp3 çalar radyo: Direksiyondan kumandalı ve Cd Çalar özellikli radyo, Bluetooth özelliğiyle eller serbest telefon etmenizi sağlar.

Ön yüzdeki kulaklık girişi, Usb bağlantı noktaları ve Bluetooth sayesinde mobil cihazlarınızdaki müzik dosyalarınızı aracınızda oynatabilirsiniz.

Media Nav: 7’’ dokunmatik ekranlı navigasyon & multimedya sistemi: Araç içi entegre dokunmatik navigasyon sistemi Renault Media Nav, size faydalı ve pratik fonksiyonlar sunar. Renault Media Nav ile tüm multimedya fonksiyonları elinizin altında:

7’’ dokunmatik ekran

Bluetooth teknolojili radyo sayesinde eller serbest telefon

Usb ve kulaklık bağlantı noktaları

2D ve 2,5D sesli navigasyon sistemi

İnternet üzerinden güncellenebilen haritalar

Taşınabilir bilgisayar bölmesi: Gerektiğinde, yolcu koltuğunun sırt kısmında yer alan bir bölmeye taşınabilir bilgisayarınızı yerleştirebilirsiniz (17 inçe kadar).

A4 boyutlu evrakları tutması için çıkarılabilir bir yazı tahtası.

Yükleme kapakları: Yükleme kapakları sayesinde, yüklerinizi kabinin bölümünün altına uzatabilirsiniz. Bu özellik sayesinde 4,15m’ ye kadar yüklerinizi rahatlıkla taşırsınız.

Akıllı telefon desteği: Cep telefonunuzun sürekli elinizin altında olması için eğilebilen destek ve çok yakınında şarj bağlantısı.

2016 Yeni Renault Trafic Fiyat Listesi:Yorum

0 Yorum

Benzer Haberler