2016 Lada Vesta fiyatı... İşte çıkış tarihi 2016-07-14

2016 yılı içerisinde çıkması beklenen, Lada Vesta görücüye nihayet çıkmaya hazırlanıyor.

Son günlerde, Lada Vesta ne zaman Türkiye'de sorulari sıklıkla sorulmaya başlandı. Çıkış tarihi için gün sayılan, Lada Vesta özellikleri nasıl olacak? Otomobil tutkunlarını heyecanlandıran, 2016 model Lada Vesta çıkış tarihi hangi gün olarak belirlendi. Detaylar haberimizin içerinde yer alıyor.Lada Vesta yakın zaman içersinde Türkiye pazarında yerini alacak. Geçtiğimiz aylarda Rusya Devlet Başkanı Vladimur Putin tarafından test sürüşüne tâbi tutulan ve test edilip onaylanan Lada Vesta'nın ülkemize gelmesine sayılı günler kaldı. Lada Vesta fiyatı kaç bin liradan satışa sunulacak sıklıkla merak konusu oldu. Lada vesta teknik özellikleri ve inceleme detaylarına buradan ulaşabilmeniz mümkün.

Lada Vesta Türkiye satış fiyatı yaklaşık 25 bin lira olacağı tahmin ediliyor. Geniş iç hacmi ve konforuyla dikkat çeken bu özel araç, ergonomik yapısıyla güvenli bir yol tutuşu sağlıyor. Özellikle kurumsal şirketler için oldukça ideal bir profil çizen Lada Vesta çekirdek ailelerere de müthiş bir deneyim yaşatacak. Bu özel araçta, sürücü koltuğu yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özellikler olacak. Eşsiz konforu ve yol tutuşuyla sizi derinden sarsacak. İlk araç Lada tarafından üretilen 1.4 litre 100 hp lik benzinli motorla satışa çıkacak. Müthiş bir dizayna sahip olan bu araç görenleri adeta büyülüyor. Yakında satışa sunulması planlanan Lada Vesta özelikleri nasıl olacak. Lada Vesta fiyat bilgilendirmesi detaylarıyla Ajans Haber'de.

LADA VESTA NE ZAMAN ÇIKIYOR? 
2016 model yeni Lada Vesta çıkış tarihi belli oldu. Lada Vesta ne zaman Türkiye'de soruları ortadan kalkıyor. Vesta Türkiye piyasasına Eylül arasında giriş yapmaya hazırlanıyor. Lada Priora’nın yerini alacak olan Vesta test için gönderildiği Almanya’da da ABS ve denge testlerinden de başarıyla tamamladı. Önce hatchback tipi üretilecek olan arabanın sedan versiyonları zamanla dağıtımı yapılacak. Lada’nın bir başka çalışması olan Xray Cross’lar ise 7500 USD den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacak. Nissan, Renault ve AvtoVaz firmalarının deneyimlerini birleştirerek üretecekleri Xray modeli Sandero ve Duster modellerinden izler taşıyacak.Sürücü koltuğu yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip olacak araba fiyat ve konfor dengesiyle göze çarpıyor. Lada yetkilileri önceliklerini gri araçlara vereceklerini belirtti. Seri üretimin hızla devam ettiğini ve yakın gelecekte satışa çıkacağı açıklanan Vesta sürprizleriyle karşımızda olacak.

Lada vesta fiyatı

LADA VESTA ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

2016 Lada Vesta da Rusya'da çok tercih edilen sürücü koltuğu yükseklik ayarı da bulunuyor. Tüm koltuklarda, camlarda ve aynalarda ısıtma sistemi kullanılmakta. Rusya otomobil sektörü Vesta modellerle ilgili büyük beklenti içine girdi. Ayrıca yeni çıkacacak olan araçlarda Lada tarafından üretilen yeni 1,4 turbo 100 beygir gücündeki motor da kullanılacak. Sürücü koltuğu yükseklik ayarı, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda ve aynalarda ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip olacak. Dijital Saat,Dış hava sıcaklık göstergesi, Motorun çalışma süresi, Ortalama yakıt tüketimi, Anlık yakıt tüketimi, Mevcut yakıtla gidilebilecek mesafe, roplam yakıt tüketimi, Sesli Uyarı Sistemi, Motor yüksek hararet uyarısı, İç/Dış Hava Sirkülasyonlu gibi özellikler olacak. Yeni modelin Rusya'da 2015'in en iyi aracı seçileceği tahmin ediliyor. Birçok otomobil firmasında yöneticilik görevi yapan İsveçli Anderson, 2009 yılında AvtoVaz firmasının başına getirilmişti. Rusya'nın AvtoVaz firması 2012 yılında yaklaşık 210 milyon dolar kâr açıklamıştı. Lada Vesta özellikleriyle kullanıcıları bir hayli etkileyeceğe benziyor.

Lada vesta 2016
Lada Vesta İç Görünüm
LADA VESTA FİYATLARI KAÇ LİRADAN BAŞLIYOR

Lada Vesta Türkiye'de 2016 yılının son çeyreğinde çıkmaya hazırlanıyor. Peki Lada Vesta satış fiyatı ne kadar oldu? Avrupa genelinde (7500 dolar - 6000 Euro) arasında çıkması beklenen, Lada Vesta'nın Türkiye satış fiyatı 25 bin lira olacağı tahmin ediliyor. Geniş iç hacmi ve konforuyla fark yaratan Lada Vesta geçtiğimiz günlerde tüketicilere duyruldu. Tanıtımı yapılan Vesta'lar için genel yorumlar olumlu seviyede. Sahibinden'de en fazla aranan araçlardan olan Lada Vesta en çok da Türkiye'de merak konusu ve aracın çıkış tarihi bekleniyor. Türkiye'den yaklaşık 10 bin ön sipariş alan Lada Türkiye bu rakamdan oldukça memnun. Sürücü koltuğu yükseklik özelliği, tüm camlarda, koltuklarda, direksiyonda vе aynalarda ısıtma sistemi gibi özellikler olacak araçta, Lаdа tarafından üretilen 1. 4 litre 100 beygirlik bir güçle benzinli mоtоrla yollara çıkması bеklеniyor. Lada’nın bir başka çalışması olan Xray Cross’lar ise 7500 USD den başlayan fiyatlarla piyasaya sunulacak. Nissan, Renault ve AvtoVaz firmalarının deneyimlerini birleştirerek üretecekleri Xray modeli Sandero ve Duster modellerinden izler taşıyacak.Yorum

1 Yorum

2017-03-14 00:31:37

Benzer Haberler